loader

Maniküüri- ja pediküürikomplekt

9747

Mitmekülgne küünehoolduskomplekt sisaldab kõike, mida küüne- ja küünenahkade hoolduseks vajad. Roostevabast terasest valmistatud kvaliteetset komplekti on mugav kaasa võtta.

9,90 €

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Terved küüned näevad head välja. Mitmekülgne Maniküüri- ja pediküürikomplekt sisaldab kõike, mida küünehoolduseks vajad. Kvaliteetsed roostevabast terasest valmistatud tarvikud on pakendatud praktilisse ja stiilsesse kotikesse, milles neid mugav näiteks käekotis kaasas kanda. Nii saad mugavalt korrigeerida näiteks päeva jooksul murdunud küünt või murettegevaid küünenahku. Kõik komplekti tarvikud sobivad nii sõrme- kui varbaküünte eest hoolitsemiseks.

Maniküüri- ja pediküürikomplekt sisaldab järgmisi tooteid.
Küünenahalükkaja: lükka lamedat pead kergelt mööda küüne pinda, suunaga küünenahkade poole, ja vajuta kergelt küünenahad tagasi.

Ümmarguse peaga puhastad mugavalt ja õrnalt küünealuseid.
Küünenahatangid: nendega saad mugavalt eemaldada kuivad ja kõvad küünenahad. Küünenahku ei tohiks liiga palju lõigata, eemalda ainult kuivad, „narmendavad“ ja väljapoole ulatuvad osad.

Küüneviil: anna küüntele kuju küüneviili abil. Pea meeles, et viilida tuleb ainult ühesuunalise liigutusega, sest edasi-tagasi saagimise tulemusena võivad küüneplaati tekkida mõrad.

Peale kasutamist pese tarvikuid seebi ja veega.
 

Tootesari: series logo

Tootekategooria: Küüned

Juhised: Maniküür: pese käsi seebiga ja kuivata hoolikalt. Seejärel hoolitse küünte eest. Lükka küünenahad tagasi, puhasta küünealused, lõika ära kuivad ja kõvad küünenahad, viili küüned, andes neile soovitud kuju ning lõpuks viimistle meeldivat tooni küünelakiga. Pediküür: tee jalavanni ja lisa vette veidi Jalavannisoola. Koori jalad pehmeks ja kuivata hoolikalt. Kreemita jalgu jalakreemiga ja seejärel hoolitse varbaküünte eest. Viimistle pediküür meelepärase küünelakiga.

Sinu jaoks valitud

Bestseller
(24)

Soolašampoon

7,90 € / 200 ml

Osta
(1)

Kooriv kibuvitsa käteseep

6,50 € / 290 ml

Osta
(1)

Astelpaju Käteseep

5,20 € / 300 ml

Osta
Uus
(1)

Pohlaseep

5,50 € / 300 ml

Osta

Viimati vaadatud tooted

Olge esimene, kes arvustuse jätab