loader

Kuldaväärt eelised Gold taseme klientidele

Soovime aktiivsemaid kliente premeerida kuldaväärt eelistega. Saavutad Gold taseme, kui sinu 12 kuu ostude summa ületab 500 eurot. Sinu klienditase uueneb automaatselt vastavalt kogunenud ostusummale.

Klienditase Gold kehtib aasta alates taseme saavutamise päevast. Sinu klienditase jääb samaks, kui aasta pärast ületab sinu ostude väärtus eurodes endiselt taseme piiri.

Tee oma ostud alati sisselogituna, et kõik soodustused registreeruksid sinu kliendikontole! Jaotisest Minu leht saad alati kontrollida oma klienditaset ja boonuspunktide saldot.

Dermosil-Kanta-asiakasohjelma-EST.jpg
 

Gold taseme kliendina on sul järgmised eelised:

Ostes aasta jooksul tooteid vähemalt 500 euro eest

• Võimalus valida boonustooteid kogu tootevaliku hulgast *
• Müügiperioodide lõikes vahetuvad suurepärased Gold pakkumised
• Tellimusega tulevad kaasa tootetestrid
• Ainulaadsed elamused, näiteks üritused
• Üle 25-eurostele tellimustele alati tasuta tarne

Enamik Gold taseme klientidest on tellijate gruppide kontaktisikud. Pakume Gold klientidele igal müügiperioodil vahetuvaid eeliseid, millest saavad kasu ka tellijate gruppide liikmed, kui grupi kontaktisik on Gold taseme klient. Seega tasub sõbrad kokku koguda ja tellida koos grupiga!

* Välja arvatud sarja Goodwill tooted.

 

Soovime korrigeerida ebaõiget teavet jaanuar-veebruarikuu ajakirjas! ​

Lubasime Gold ja Silver tasemete ühendamisega seoses, et iga järgneva 500 eurot ületava 250 euro pealt saab Gold taseme klient alati mingi personaalse eelise. Kahjuks seda ei tule. Vabandame ebaõige teabe tõttu. Loe edasi siit