loader
Uus
series logo

Ühekordselt kasutatav näomask, 50 tk

19,90 € / 50 tk

Ühekordselt kasutatav kolmekihiline mask, mis katab suu, nina ja lõua. Tüüp II; filtreerib kuni 98% bakteritest. Mittemeditsiiniliseks kasutuseks. Kasutusmugavust suurendavad kõrvade taha seatavad elastsed aasad.

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Tootesari
Classic
Tootest

Kvaliteetne kolmekihiline suu- ja ninakaitse vähendab piiskade levimist. Lisaks näomaski kandmisele on tähtis hoolitseda hea kätehügieeni eest ja hoida teiste inimestega piisavat distantsi. Ühekordselt kasutatav näomask katab suu, nina ja lõua.

Dermosili Suu- ja ninakaitset on meeldiv kasutada, sest ninasilla traadi ja voltide abil on seda lihtne konkreetsele kasutajale sobivaks kohandada.

Kasutusmugavust suurendavad kõrvade taha seatavad elastsed aasad. Suu- ja ninakaitsme mõõtmed on 175 x 95 mm ja see on ette nähtud täiskasvanutele. Pea meeles, et maski tuleb paigaldada puhaste kätega ja selle ääred peavad asetsema tihedalt vastu nägu. Vaata täpsemaid juhiseid allpool.

Pakendis on kokku 50 suu- ja ninakaitset, mis on pakendatud 10-kaupa väiksematesse komplektidesse. Tänu sellele on maske lihtne hügieeniliselt jagada, näiteks pereliikmete ja lähedaste vahel, või hoida neid erinevates kohtades.

Tüüp II, standardile EN 14683:2019 vastav kaitsetase. Suu- ja ninakaitsme bakterite filtreerimise efektiivsus (BFE) ≥ 98%.

Toote materjal: lausmaterjal (non-woven ja meltblown) ja nailon.

Muud märkused:
ühekordselt kasutatav. Vaheta näomaski vähemalt iga nelja tunni järel või varem, kui see on niiske, märg või saanud kahjustada.

Ei ole ette nähtud meditsiiniliseks kasutamiseks. Näomask ei ole isikukaitsevahend ja seda ei tohi kasutada tingimustes, kus on vaja kasutada isikukaitsevahendit.

Arvesta, et näomaskid suurendavad hingamistakistust. Kui hingamistakistus tundub ebameeldiv, eemalda mask.
 

Juhised
1. Pese ja kuivata või desinfitseeri käed hoolikalt. 2. Kontrolli, et näomask on terve. 3. Võta maski aasadest kinni ning aseta mask üle nina ja suu nii, et maski voldid on suunaga allapoole ning maski ninasilla traat jääb nina peale. Aseta aasad kõrvade taha. 4. Vajuta ninasilla traat tihedalt vastu nina ja tõmba maski alumine serv lõua alla. Säti maski nina peal ja lõua kohal nii, et mask istuks võimalikult tihedalt ka lõua alt. 5. Väldi maski kandmise ajal maski ja näo puudutamist. 6. Maski eemaldamiseks võta aasadest kinni ja viska see kohe prügikasti. 7. Pese või desinfitseeri käed. Ühekordselt kasutatav. Vaheta näomaski vähemalt iga nelja tunni järel või varem, kui see on niiske, märg või saanud kahjustada. Ei ole ette nähtud meditsiiniliseks kasutamiseks. Näomask ei ole isikukaitsevahend ja seda ei tohi kasutada tingimustes, kus on vaja kasutada isikukaitsevahendit. Arvesta, et näomaskid suurendavad hingamistakistust. Kui hingamistakistus tundub ebameeldiv, eemalda mask.

Arvustused

Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch.

Hinda seda toodet

Toodete hindamiseks peate olema sisse logitud.

Logi sisse
Hinda toodet esimesena!

Populaarsemad tooted

-15%

Sensitive Intiimseep, täitepakend

4,80 € 4,08 € / 500 ml

30161
2
Lisa ostukorvi

Deo Roll-On Punane Apelsin

3,20 € / 75 ml

3316
10
Lisa ostukorvi

Aaloe Geel

4,20 € / 100 ml

Otsas

Sparkling Käteseep

7,50 € / 290 ml