loader

Kaura kätehoolduskomplekt

8113

Luksuslik Kätehoolduskomplekt

Kõik vajalik ühes komplektis

Meeldivalt pehme, puhas ja siidine nahk. Luksusliku Kaura kätehoolduskomplekti tooted sisaldavad Soome päritoluga kaerajahu ja põhjamaist kaeraõli, mis annavad toodetele unikaalse hooldava ja toitva toime.

18,80 € 15,90 € / 125 ml, 290 ml, 500 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Hooldava ja toitva toimega kaer käte hoolduseks

Kvaliteetsed Kaura tooted sisaldavad Soome päritoluga kaerajahu ja põhjamaist kaeraõli, mis annavad toodetele unikaalse hooldava ja toitva toime. Kaeraõli sisaldab rikkalikult oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid, antioksüdante ja nahka kaitsvaid keramiide. Kaeraõli niisutab tõhusalt ja aitab nahka tugevdada. Kaerajahus sisalduv beetaglükaan aitab nahka niisutada ja vähendada nahale tekkivaid kortse ja kurrukesi. Samuti aitab beetaglükaan ära hoida naha enneaegset vananemist.

Kaura Kätekreem imendub kiiresti ja jätab naha siidpehmeks. Luksuslik Kaura Käteseep on naha suhtes õrn ja peseb käed tõhusalt puhtaks nahka kuivatamata. Tänu keskkonnasõbralikule Kaura Käteseebi täitepakendile saab plastpudel pikema kasutusea ja sina saad lemmikseepi kauem nautida.

Tooted on puhta ja värske Hypoparfum®-i lõhnaga, milles on tunda kerget puuviljast nüanssi.

Vegantooted.

Kaura kätehoolduskomplekt:

Kaura Kätekreem 125 ml

Kaura Käteseep, 290 ml

Kaura Käteseep, täitepakend, 500 ml

 

Täitepakendi kasutusjuhend
Kalla täitepakendi sisu alati tühja, puhtasse ja kuiva pudelisse. Puhasta alati ka pump enne selle pealekeeramist. Ära täida poolikut pudelit! Nii hoiad pudeli hügieeniliselt puhtana ning uus sisu ei hakka vanade tootekihtide tõttu riknema. Dermosili pudelid ja pumbad peavad vastu vähemalt 3–4 täitmiskorda, kui hoolitsed sisu vahetamise ajal korralikult nende puhastamise eest.

Täitepakendite „parim enne“ kuupäev on trükitud pakendi servale. Kuupäev tähistab avamata pakendi säilivusaega. Avatult säilib toode kasutuskõlblikuna kuus kuud. Arvesta uue kuupäevaga, kui valad tühjaks saanud pudelisse uue sisu. Pudelile trükitud kuupäev kehtib pudeli originaalsisule.

Dermosili täitepakendite maht on 500 ml, neil on keeratav kork ja pudelilaadne suu, mille kaudu on mugav täitepakendi sisu tühja pudelisse valada.
Täitepakendite materjaliks on plastisegu, mistõttu tühjad pakendid tuleb panna kas plastpakenditele ettenähtud konteinerisse või segajäätmete hulka. Kui valid pudeli asemel täitepakendi, aitad säästa märkimisväärses koguses plasti. Täitepakend on keskkonnasõbralik valik!

Tootesari: series logo

Tootekategooria: Käed

Kasutusotstarve: Käte igapäevaseks pesemiseks ja hoolduseks.

Valmistatud: Soome

Seotud artiklid

Sinu jaoks valitud

Uus
Last Chance
product image
7056

Tooni muutev huuleõli

5,20 € / 7,5 ml

Osta
Bestseller
product image
product image
4059

Soolašampoon

8,50 € / 200 ml

Osta
-64%
product image
8140

Säravad juuksed

13,80 € 5,00 € / 2 x 150 ml

Osta
Bestseller
product image
30161

Sensitive Intiimseep, täitepakend

5,80 € / 500 ml

Osta

Olge esimene, kes arvustuse jätab