loader

Kibuvitsa käteseep, täitepakend

22542

Ehtne kibuvitsamarja seemneõli

Sinu valikud mõjutavad keskkonda. Vali täitepakend!

Täitepakendist täidad oma lemmiktoote uuesti! Pesemise ajal hooldab käte nahka kvaliteetsetest toorainetest valmistatud ja ehtsa kibuvitsamarja lõhnaga luksuslik käteseep.

6,30 € 4,70 € / 500 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Kibuvitsa käteseep keskkonnasõbralikus täitepakendis
Täitepakendist saad Kibuvitsa käteseebi kauni koonusekujulise pudeli uuesti täita. Kvaliteetsetest toorainetest valmistatud hõrk ja luksuslik Kibuvitsa käteseep toob vannituppa rõõmu ning ka võrratu lõhna. Ehtsa kibuvitsamarja lõhnaga käteseep niisutab ja hooldab pesemise ajal käte nahka. Sinu valikud mõjutavad keskkonda. Vali täitepakend!

Käteseebi koostises olev kibuvitsamarja seemneõli on tõhus looduslik antioksüdant, milles sisalduvad E- ja C-vitamiin aitavad ennetada naha enneaegse vananemise ilminguid. Tänu vitamiine sisaldavale õlile on käed peale pesemist pehmed ja siledad. Seebis sisalduv glütseriin on tõhusalt niisutav koostisosa, mis aitab käte nahal niiskust säilitada ka pärast pesemist.

Lõhn on sama nagu valikusse kuuluval Koorival kibuvitsa käteseebil. Täitepakendis Kibuvitsa käteseep ei sisalda nahka koorivat laavapulbrit.

Täitepakendi kasutusjuhend
Kalla täitepakendi sisu alati tühja, puhtasse ja kuiva pudelisse. Puhasta alati ka pump enne selle pealekeeramist. Ära täida poolikut pudelit! Nii hoiad pudeli hügieeniliselt puhta ning uus sisu ei hakka vanade tootekihtide tõttu riknema. Dermosili pudelid ja pumbad peavad vastu vähemalt 3–4 täitmiskorda, kui hoolitsed sisu vahetamise ajal korralikult nende puhastamise eest.

Täitepakendite „parim enne” kuupäev on trükitud pakendi servale. Kuupäev tähistab avamata pakendi säilivusaega. Avatult säilib toode kasutuskõlblikuna kuus kuud. Arvesta uue kuupäevaga, kui valad tühjaks saanud pudelisse uue sisu. Pudelile trükitud kuupäev kehtib pudeli originaalsisule.

Dermosili täitepakendite maht on 500 ml, neil on keeratav kork ja pudelilaadne suu, mille kaudu on mugav täitepakendi sisu tühja pudelisse valada.
Täitepakendite materjaliks on plastisegu, mistõttu tühjad pakendid tuleb panna kas plastpakenditele ettenähtud konteinerisse või segajäätmete hulka. Kui valid pudeli asemel täitepakendi, aitad säästa märkimisväärses koguses plasti. Täitepakend on keskkonnasõbralik valik!
 

Tootesari: series logo

Tootekategooria: Käteseebid

Kasutusotstarve: Seep käte pesemiseks.

Juhised: Kalla täitepakendi sisu puhtasse ja kuiva Dermosili Kibuvitsa käteseebi pudelisse. Pese käsi seebiga ja loputa.

Lõhnad: Hüpo-lõhnaained®

Valmistatud: Taani

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Rosa Canina Seed Oil, Parfum

Seotud artiklid

Sinu jaoks valitud

JÕULUD
Uus
product image
video thumbnail
2298

Sweet & Soft

8,90 € / 4 x 50 ml

Osta
JÕULUD
product image
video thumbnail
2307

Ocean Breeze

14,90 € / 2 x 200 ml

Osta
JÕULUD
product image
2335

Mauri Kunnase Käteseep

6,90 € / 500 ml

Osta
JÕULUD
Uus
product image
video thumbnail
2301

Winter Breeze

8,90 € / 500 ml, 75 ml

Osta

Olge esimene, kes arvustuse jätab