loader

Dermosil x Pentik, köök

2314

Valmistatud Soomes: pudel Posiost (Pentik), seep Korsnäsist (Dermosil

Vastutustundlik seep, kestlik disain

Koostöö: Pentik ja Dermosil. Kahe tuntud Soome pereettevõtte kirg viis koostööni, kus ühendati vastutustundlikult toodetud seep ja kestlik disain. Keraamiline seebipudel peab vastu nii ajale, kasutamisele kui ka paljudele täitmiskordadele. Kottpakendis olev leebe köögiseep hoiab käed puhtad.

34,50 € / 1 tk, 500 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Koostöö: Pentik ja Dermosil. Kahe tuntud Soome pereettevõtte kirg viis koostööni, kus ühendati vastutustundlikult toodetud seep ja kestlik disain. Soome keraamika jutustab hingemineva loo põhjamaa ilust ning pehmelt puhastavast seebist õhkub põhjamaist visadust ja värskust.

Keraamiline seebipudel peab vastu nii ajale, kasutamisele kui ka paljudele täitmiskordadele. Kottpakendis tarnitav seep annab pudelile pika eluea, säästes ühtlasi märkimisväärses koguses plasti. Põnev Soome disain ja Soomes toodetud seep jõuavad sinuni otse algallikast.

Leebe Köögiseep peseb käed õrnalt, kuid tõhusalt puhtaks. Köögiseep on välja töötatud käte pesemiseks just köögis, kus töödeldakse üheaegselt erinevat tüüpi toiduaineid. Siis on hea kätehügieen eriti oluline. Antibakteriaalse koostisega seep on vähevahutav, et seda oleks võimalik väga kergelt maha loputada.

Köögiseep sisaldab toitvat Soome päritoluga kanarbikuekstrakti ja Soomes toodetud nahka niisutavat betaiini. Köögiseebi virgutavas lõhnas on tunda lillenoote ja puuviljade värskust.

Köögiseep on vegantoode.

Seebipudeli diameeter on 7,5 cm ja kõrgus koos pumbaga 13 cm.

Komplekt Dermosil x Pentik, köök:

Pentik Uoma Seebipudel, 250 ml

Dermosili Köögiseep, 500 ml, kergelt lõhnastatud

Tootekategooria: Käteseebid

Nahatüüp: Normaalne

Lõhnad: Kergelt lõhnastatud

Valmistatud: Soome

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, PEG-4 Rapeseedamide, Sodium Cocoyl Glutamate, Parfum, Sodium Chloride, Betaine, Calluna Vulgaris Flower Extract, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Potassium Sorbate, Limonene, Geraniol

Sinu jaoks valitud

-15%
Uus
product image
8156

Merebriis

19,80 € 16,90 € / 2 x 200 ml

Osta
Uus
product image
7088

Syringa Dušigeel

7,50 € / 500 ml

Osta
Bestseller
product image
4059

Soolašampoon

9,90 € / 200 ml

Osta
3900

Maximizing Moist Proof Ripsmetušš

10,90 € / 10 ml

Osta

Olge esimene, kes arvustuse jätab