loader

Saga Köögikäteseep, täitepakend

36421

RABARBERI JA VANILLI LÕHNAGA

Saga Köögikäteseebi täitepakend sobib kõigile köögis toimetavatele ja toitu valmistavatele kätele, sest köögis on hea kätehügieen eriti tähtis. Keskkonnasõbralik 500 ml täitepakend säästab märkimisväärsel hulgal plasti.

6,20 € / 500 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Köögis hoolitseb hea kätehügieeni eest Köögikäteseep

Saga Köögikäteseebi täitepakend sobib kõigile köögis toimetavatele ja toitu valmistavatele kätele, sest köögis on hea kätehügieen eriti tähtis.

Keskkonnasõbralikust 500 ml täitepakendist jätkub käteseepi pikaks ajaks. Ühtlasi säästab täitepakend märkimisväärsel hulgal plasti.

Saga Köögikäteseep on välja töötatud käte pesemiseks just köögis, kus töödeldakse erinevat tüüpi toiduaineid. Antibakteriaalse koostisega seep on vähevahutav, et seda oleks võimalik väga kergelt maha loputada.

Köögikäteseep sobib suurepäraselt käte sagedaseks pesemiseks, sest sisaldab käsi hooldavat ja niisutavat ning nahka kuivamise eest kaitsvat glütseriini. Rabarberi ja vanilje hõrk lõhn teeb meele rõõmsaks ja köögi värskeks.

Kui seepi on tilkunud valamu nõrutuspinnale või teistele roostevabast terasest pindadele, siis loputa need seebist puhtaks.
Veganitoode.

Täitepakendi kasutusjuhend
Kalla täitepakendi sisu alati puhtasse, kuiva ja tühja pudelisse. Ära täida poolikut pudelit! Nii hoiad pudeli hügieeniliselt puhta ning uus sisu ei hakka vanade tootekihtide tõttu riknema. Dermosili pudelid peavad vastu vähemalt 3–4 täitmiskorda, kui hoolitsed sisu vahetamise ajal korralikult nende puhastamise eest.

Täitepakendite „parim enne” kuupäev on trükitud pakendi servale. Kuupäev tähistab avamata pakendi säilivusaega. Avatult säilib toode kasutuskõlblikuna kuus (6) kuud. Arvesta uue kuupäevaga, kui valad tühjaks saanud pudelisse uue sisu. Pudelile trükitud kuupäev kehtib pudeli originaalsisule.

Dermosili täitepakendite maht on 500 ml, neil on keeratav kork ja pudelilaadne suu, mille kaudu on mugav täitepakendi sisu tühja pudelisse valada.

Täitepakendites on täpselt sama sisu kui pudelites.
Täitepakend on keskkonnasõbralik valik

Täitepakend on valmistatud PET/PA/PE plastikust ning kork on PP plastikust. Täitepakend säästab märkimisväärselt plastikut ja võtab prügikastis vähem ruumi. Dermosili täitepakend on keskkonnasõbralik valik.

Pööra tähelepanu sellele, et täitepakendite tootenumbrid on viiekohalised.
 

Tootekategooria: Käteseebid

Lõhnad: Hüpo-lõhnaained®

Valmistatud: Rootsi

Sinu jaoks valitud

JÕULUD
product image
video thumbnail
2307

Ocean Breeze

14,90 € / 2 x 200 ml

Osta
9839

Silmaümbruskreemi aplikaator

7,90 € / 1 tk

Osta
Bestseller
product image
product image
4059

Soolašampoon

8,50 € / 200 ml

Osta
7039

Klaaskuulid näomassaažiks

19,90 € / 2 tk

Osta

Olge esimene, kes arvustuse jätab