loader
series logo

Päevased tiibadega hügieenisidemed

3,90 € / 24 tk

Päevased tiibadega hügieenisidemed on menstruatsiooni ajal usaldusväärsed, hingavad ja nahasõbralikud. Sideme pind on 100% mahepuuvill. Õhuke side jääb märkamatuks.

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Similar products

Tootesari
Sensitive
Tootest

Dermosili Päevased tiibadega hügieenisidemed hoiavad sind menstruatsiooni ajal kuiva ja värskena. Päevane hügieeniside on õhuke ja mõeldud spetsiaalselt tundlikule nahale. Hügieenisideme nahaga kontaktis olev pind on 100% mahepõllunduslikult kasvatatud puuvill, mis on nahasõbralik ja hingav materjal, tänu millele on hügieenisidet meeldiv kasutada.

Luksusliku puuvillase pinna all on tõhus vahekiht, mis jaotab niiskuse ühtlaselt hügieenisideme sees olevasse imavasse kihti. Kõige alumise kihi tagakülje materjal annab kindla lekkekaitse.

Side on sobivalt õhuke ja tiivad hoiavad selle kindlalt paigal, hoides ära probleemsed külglekked. Tänu oma kujule on hügieenisidet meeldiv kanda ja see jääb märkamatuks. Hügieenisideme pikkus on 225 mm ja paksus 1,5 mm.

Päevased hügieenisidemed on ühekaupa pakendatud. Päevased hügieenisidemed on dermatoloogiliselt testitud, need ei sisalda lõhnaaineid ega muid lisakemikaale.

Sarnaselt kõigile teistele sarja Sensitive toodetele on ka päevastele hügieenisidemetele omistatud Soome Allergia-, Nahahaiguste ja Astmaliidu allergiamärgis.

Dermosili valikusse kuuluvad Päevased tiibadega hügieenisidemed valmivad Soomes puhastest ja ohututest toorainetest ning tootjaks on Soome pereettevõte Delipap Oy.
 

Kasutusotstarve
Tiibadega hügieeniside päevaseks kasutamiseks.
Juhised
Ava hügieenisideme ümbrispakend ja aseta hügieenisideme liimpind vastu aluspükste sisepinda. Keera tiivad aluspükste välisküljele.
Lõhnad
Lõhnastamata

Arvustused

Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch.

Hinda seda toodet

Toodete hindamiseks peate olema sisse logitud.

Logi sisse
Hinda toodet esimesena!

Populaarsemad tooted

Sensitive Intiimseep, täitepakend

4,80 € / 500 ml

30161
1
Lisa ostukorvi

Maximizing Moist Proof Ripsmetušš

9,80 € / 10 ml

Deo Roll-On Punane Apelsin

3,20 € / 75 ml

Köögiseep Salvei

6,70 € / 500 ml