loader
series logo

Kott Kord kuus

13,90 €

Kohtume kord kuus – tootekomplektis on pakk pesukaitsmeid, pakk päevaseid ja öiseid hügieenisidemeid ning intiimseep. Komplekti ostja saab kauba peale Dermosili riidest koti.

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Similar products

Tootesari
Sensitive
Tootest

Naistel on elu jooksul palju menstruatsiooniperioode – need algavad üldjuhul 10–16-aastaselt ja korduvad kord kuus umbes 50. eluaastani. Me soovime, et naistel oleks alati hea olla, ka päevade ajal. Seetõttu pakume selleks parimaid tooteid.

Kott Kord kuus on vajalik tootekomplekt igale naisele päevade ajaks ja igapäevaseks intiimhügieeniks. Kotis on järgmised tooted: Sensitive Pesukaitsmed (4045), Sensitive Päevased tiibadega hügieenisidemed (4043), Sensitive Öised tiibadega hügieenisidemed (4044) ja Sensitive Intiimseep (3016). Koti Kord kuus ostja saab kvaliteetse Dermosili Riidest koti (9576) kauba peale!

Kõik kotis olevad tooted on välja töötatud spetsiaalselt tundlikule nahale, need on õrnatoimelised ja lõhnastamata. Hügieenisidemed ja pesukaitsmed on just sellised, mida iga naine päevade ajal igatseb: õrnatoimelised, mugavad, õhukesed ja kindla kaitsega. Sensitive Intiimseep on väga populaarne intiimpiirkonnale mõeldud vedelseep, tänu millele on enesetunne hea ja mugav nii kalendrikuu kõikidel päevadel kui ka aasta ringi.
 

Kasutusotstarve
Tootekomplekt päevade ajaks ja igapäevaseks intiimhügieeniks.
Lõhnad
Lõhnastamata
Nahatüüp
Normaalne; Kuiv; Tundlik

Arvustused

Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch.

Hinda seda toodet

Toodete hindamiseks peate olema sisse logitud.

Logi sisse
Hinda toodet esimesena!

Populaarsemad tooted

Sensitive Intiimseep, täitepakend

4,80 € / 500 ml

30161
1
Lisa ostukorvi

Maximizing Moist Proof Ripsmetušš

9,80 € / 10 ml

Deo Roll-On Punane Apelsin

3,20 € / 75 ml

Köögiseep Salvei

6,70 € / 500 ml