loader

Sädelev lumi

2256

Populaarne lõhn Sparkling!

Keskkonnasõbralik täitepakend

Pärlendav puhtus! Kaua oodatud lõhn Sparkling rõõmustab nüüd kingipakis mullitava ja sensuaalse dušigeeli kujul. Komplekti kuulub ka keskkonnasõbralik täitepakend.

12,50 € / 2 x 500 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Kingipakk Sädelev lumi sisaldab klientide poolt väga oodatud Sparkling lõhnaga pärlendavat Sparkling Dušigeeli ja selle täitepakendit. Toredalt kihisev Sparkling Dušigeel äratab meeled peomeeleoluks, peseb keha puhtaks ja jätab naha naiselikult pehmeks, seejuures nahka kuivatamata. Tänu komplekti kuuluvale keskkonnasõbralikule täitepakendile saab pärlendavat dušigeeli nautida pikka aega.

Igapäevaseks kasutamiseks sobiv niisutav dušigeel sisaldab õrnatoimelisi, nahka puhastavaid tensiide ning rikkalikult nahka niisutavat glütseriini. Dušigeeli värskes ja pulbitsevas lõhnas võib tunda punase ja musta sõstra hapukust, lillenoote ja õrna puuviljast soojust.

Dušigeel on ökonoomses 500 ml pumppudelis, mida saab keskkonnasõbralikust 500 ml täitepakendist uuesti täita.
Veganitoode.

Kingipakk Sädelev lumi:
Sparkling Dušigeel, 500 ml, kergelt lõhnastatud
Sparkling Dušigeel, täitepakend, 500 ml, kergelt lõhnastatud

Täitepakendi kasutusjuhend
Kalla täitepakendi sisu alati tühja, puhtasse ja kuiva pudelisse. Puhasta alati ka pump enne selle pealekeeramist. Ära täida poolikut pudelit! Nii hoiad pudeli hügieeniliselt puhta ning uus sisu ei hakka vanade tootekihtide tõttu riknema. Dermosili pudelid ja pumbad peavad vastu vähemalt 3–4 täitmiskorda, kui hoolitsed sisu vahetamise ajal korralikult nende puhastamise eest.

Täitepakendite „parim enne” kuupäev on trükitud pakendi servale. Kuupäev tähistab avamata pakendi säilivusaega. Avatult säilib toode kasutuskõlblikuna kuus kuud. Arvesta uue kuupäevaga, kui valad tühjaks saanud pudelisse uue sisu. Pudelile trükitud kuupäev kehtib pudeli originaalsisule.

Dermosili täitepakendite maht on 500 ml, neil on keeratav kork ja pudelilaadne suu, mille kaudu on mugav täitepakendi sisu tühja pudelisse valada. 

Täitepakendite materjaliks on plastisegu, mistõttu tühjad pakendid tuleb panna kas plastpakenditele ettenähtud konteinerisse või segajäätmete hulka. Kui valid pudeli asemel täitepakendi, aitad säästa märkimisväärses koguses plasti. Täitepakend on keskkonnasõbralik valik!
 

Tootekategooria: Pesemistooted

Kasutusotstarve: Keha pesemiseks.

Juhised: Niisuta nahka, kanna masseerivate liigutustega peale dušigeeli ja loputa veega.

Nahatüüp: Normaalne

Lõhnad: Kergelt lõhnastatud

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-4 Rapeseedamide, Glycerin, Parfum, Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Citric Acid, Disodium EDTA, Polyquaternium-10, Benzyl Alcohol, Linalool, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol.

Sinu jaoks valitud

Black week
(0)
9856

Black Box

29,90 €

Osta
-9%
Black week
(3)
30161

Sensitive Intiimseep, täitepakend

5,50 € 5,00 € / 500 ml

Osta
-20%
Uus
(0)
22552

Cardamom Käteseep

4,90 € 3,92 € / 250 ml

Osta
-20%
Black week
(2)
35951

Köögiseep Salvei, täitepakend

6,20 € 4,96 € / 500 ml

Osta

Olge esimene, kes arvustuse jätab