loader
Uus

Täiusliku naha saladus

40,50 € 32,50 €

Tugevam vastupanuvõime ja lisatõuge nahahooldusele. Kaunis ja terve nahk näeb hea välja. Tõhus komplekt toetab naha heaolu sees- ja välispidiselt ning tugevdab organismi vastupanuvõimet.

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lemmiktoodete lisamiseks peate olema sisselogitud.

Tootesari
Limited Edition
Tootest

Superkomplekt naha ja organismi vastupanuvõime heaks – igapäevane lisatõuge!

Hyaluron toidulisand on hüaluroonhapet, astelpaju ja C-vitamiini sisaldav mitmekülgne joodav toidulisand. Tõhus kahenädalane intensiivkuur toetab naha heaolu seestpoolt ja aitab tugevdada organismi vastupanuvõimet.
Hüaluroonhape on üks hetke populaarsemaid ja enim mainimist leidnud koostisosi kosmeetikas. Ja põhjusega, sest hüaluroonhappel on arvukalt soovitavaid toimeid. Hüaluroonhappe tõhusus põhineb eelkõige niisutamisel. Tänu astelpajuekstraktile ja C-vitamiinile on Hyaluron toidulisand ka suurepärane intensiivkuur, et toetada organismi vastupanuvõimet.

Skin Beauty Kollageen on mitmekesist vitamiinide valikut sisaldavad kollageeni- ja vitamiinitabletid, mis aitavad hoida nahka normaalsena. Nahk püsib nooruslik, kui toetada nahas toimuvat kollageeni tootmist.

Kollageen on üks organismi loomulikke ehitusmaterjale. Kollageen annab nahale elastsuse ja täidluse. Keha toodab ise kollageeni, kuid vanusega selle tootmine väheneb ja tekivad naha vananemisilmingud: nahk kaotab elastsuse, sellele tekivad peened joonekesed ning kortsud.

Kollageeniseerum tugevdab nahka ja aitab selle muuta siledaks ning elastseks. Seerum on välja töötatud põhimõttel, et kõik selle koostisosad aitavad nahal elastsust ja täidlust säilitada ning toetavad naha niiskuse sidumise võimet. Seerumis sisalduv kollageen aitab stimuleerida kollageeni tootmist nahas.

Toodete summaarne tavahind on 40.50 eurot.
 

Kasutusotstarve
Organismi vastupanuvõime tugevdamiseks ja aitamaks hoida nahka normaalsena.

Arvustused

Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch.

Hinda seda toodet

Toodete hindamiseks peate olema sisse logitud.

Logi sisse
Hinda toodet esimesena!