loader

Kevade sosin

9803

Pea meeles ema, vanaema või lähedast armsa kingitusega. Imetore kevadine tootekomplekt sisaldab võrratuid, pesemishetki ja nahahooldusrutiine rõõmsaks muutvaid lõhnu, milles on kevadlillede värskust ja tsitruste hõrku energilisust.

29,00 €

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Imetore kevadine tootekomplekt sisaldab võrratuid, pesemishetki ja nahahooldusrutiine rõõmsaks muutvaid lõhnu, milles on kevadlillede värskust ja tsitruste hõrku energilisust. Tootekomplekt sisaldab kevade alguse uusi lemmikuid ja ka mõnd varasemat püsilemmikut. Valmis kinkekomplekt lähedasele või tore komplekt iseendale.
Fresh Bloom Käteseep on kevade võrratuim käteseep, mis toob lõhna ja kauni disainiga kodu pesuruumidesse kevadise meeleolu. Käteseebi õrnvärskes õunalõhnas on tunda värskete õunte hapukust, kerget pirni nüanssi ja kevadlillede värskust.

Dušigeeli Punane Apelsin võrratu lõhn toob pesemishetkedesse rõõmu. Selle pehmelt vahutav tekstuur peseb keha õrnalt, kuid tõhusalt puhtaks ega kuivata nahka.
Kehakoorija Punane Apelsin koorib nahka õrnalt, kuid tõhusalt. Samal ajal teeb selle ergutav ja värske lõhn tuju heaks. Nahk vajab aeg-ajalt veidi tõhusamat puhastamist, mistõttu võiks seda 1–2 korda nädalas koorida.

Deo Roll-On Punane Apelsin on tõhus ja pikaajalise toimega. Toode sisaldab alumiiniumsoolasid, mis moodustavad naha pinnale õhukese kihi, et kaitsta nahka päeva jooksul higistamisest tekkiva niiskumise eest. Tõhus deodorant aktiveerub kehasoojuse mõjul, mis muudab toote toime pikaajaliseks. Virgutav punase apelsini lõhn soojendab meeli ja värskendab enesetunnet.

Vitamin E Kätevõis on ühendatud tõhusa kätekreemi omadused ja luksusliku hooldava toote tekstuur. Võta purgist sametiselt pehmet kreemi ja masseeri kätele. Kreem imendub kiiresti ja teeb käed meeldivalt pehmeks.
 

Tootekategooria: Nahahoolduskomplektid

Olge esimene, kes arvustuse jätab