TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

MIKS DERMOSIL?

Dermosili tooted on välja töötatud hoolitsemaks sinu naha heaolu ja ilu eest muutuvates põhjamaistes ilmastikuoludes. Dermosili tooted põhinevad taimsetel õlidel ning kasutame neis ainult uuritud ja ohutuid tooraineid. Meie tooted sisaldavad võimalikult vähe säilitusaineid. Ka kasutatavad lõhnaained on õrnatoimelised, näiteks Hypoparfum® lõhnaained.

banner

Kliendisõbralik ja kiire teenindus

Ostude tegemine meie veebipoes sujub kiiresti ja lihtsalt. Professionaalsed klienditeenindajad aitavad kliente telefonitsi, e-posti teel ja vestlusakna kaudu ning vastavad küsimustele nii tootekommentaaride kui ka foorumi kaudu. Kuus korda aastas saadame kõikidele aktiivsetele klientidele kliendiajakirja. Tooteid ja meie tegevust puudutavatel päevateemadel jagame teavet lisaks veebilehele ka Facebookis ja Instagramis.

"Meie kliendid moodustavad aktiivse kogukonna, kellelt saadud tagasiside annab suuna ka tootearendusele."

banner

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe

Dermosili tooteid teatakse hea hinna ja kvaliteedi suhte poolest. Dermosili tooteid müüakse ainult meie veebipoes. Kvaliteetsed tooted tulevad otse tehasest meie lattu, kust need liiguvad ilma vahendajateta otse kliendile. Suured tootepartiid kindlustavad ka konkurentsivõimelised hinnad. Pakume täielikku tootegarantiid.

Kogemustega Soome ettevõte

Dermoshop on perefirma, mille peakontor asub Pohjanmaal Korsnäsis, kus asuvad kõik ettevõtte peamised tegevused, nagu klienditeenindus, tootearendus, oma laboratoorium ja logistikakeskus. Dermoshopi esimene Dermosili toode müüdi 1988. aastal. Ettevõtte veebipood on tegutsenud alates 1996. aastast. Meie turupiirkonnad on peale Soome ka Rootsi, Eesti ja Leedu. Dermoshop on kasvav ettevõte, kelle krediidivõimelisust on hinnatud kõrgeima reitinguga AAA.

"Kliendid on harjunud tellitud tooteid kiiresti ja usaldusväärselt kätte saama."

Hoolime keskkonnast

Meie jaoks on oluline nii toodete kui pakendite keskkonnasõbralikkus. Meie tootevalikusse kuulub ECOCERTi sertifikaadiga looduskosmeetikasari Nature. Hoolitseme pakkematerjalide taaskasutuse eest ning klientidele pakutavad kilekotid on valmistatud biolagunevast materjalist Degralen®. Teostame oma tegevuse üle järelevalvet vastavalt kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemile, mille tõestuseks on Dermoshopile Soomes omistatud ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 sertifikaadid.

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ