TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

Koos tellimine on tore!

Kogu oma sõbrad, töökaaslased või sugulased kokku, et teha ühiselt Dermosili toodete tellimusi. Nii säästate saatmiskuludelt ja kogute koos boonuspunkte ja saate teisi soodustusi. Grupi liikmed sisestavad ise oma tellimused grupile loodud virtuaalse kohvilaua kaudu ja sina kui kontaktisik paned lõpliku tellimuse kokku ja saadad ära. Ka loodus tänab – grupitellimus on kestlik valik.

Nii see töötab

Looge grupp ja kutsuge oma sõpru sellega liituma ning esitage tellimus üheskoos

Loo grupp!

Kontaktisik loob oma kohvilaua/tellijate grupi ja annab sellele sobiva nime. Seejärel kutsub kontaktisik sõbrad, töökaaslased või sugulased kohvilaua liikmeteks, et ühiselt tellimusi teha.

Saada kutsed!

Tulevane liige võtab vastu kutse, mis sisaldab personaalset linki Dermoshopi veebisaidi sisselogimislehele. Liikmestaatus aktiveerub, kui juba registreerunud klient meie veebilehele sisse logib või kui uus klient ennast veebilehel kasutajaks registreerib.

Telli!

Kui tellijate grupp on koos, on aeg alustada tellimist. Iga kohvilaua liige saab kohvilaua kaudu ise tooteid tellimusse lisada või neid sealt eemaldada. Ostukorvi pandud tooted võib ka kohvilauale üle tuua, klõpsates ostukorvi ikooni.

Vestle!

Kohvilaud sisaldab ka tekstipõhist vestlusfunktsiooni. Selle kaudu saate kohvilauas vestelda erinevatel teemadel, nagu näiteks järgmise tellimuse tegemise aeg, lemmiktooted või tootenipid.

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ