Artiklid

 • Vaccidium Vitis-Idaea - Pohlaseemneõli

  Pohl on meie tähtsaim metsamari, mida kutsutakse ka metsade punaseks kullaks. Pohlaseemnetest ekstraheeritud õli sisaldab rikkalikult nahale tähtsaid rasvhappeid: linoolhapet (omega-6) ja alfalinoleenhapet (omega-3) ning gammatokotrienooli, mis toimib antioksüdandina. Linoolhappel on naha niisutamises eriti tähtis osa. Pohlaseemneõlil on lisaks sellele ainulaadne naha punetust leevendav mõju. Pohlaseemneõli ühtlustab ka nahavärvi, aidates leevendada pigmendilaikudest põhjustatud naha värvimuutusi ja ühtlasi neid ennetada.

 • Toime naha pinnast sügavamal

  Seerum on intensiivse toimega toode, mis vastab ka nõudliku naha vajadustele. Üks tilk seerumit sisaldab suures koguses nahka hooldavaid aineid, mille toime ulatub sügavamate nahakihtideni.

 • Lifesaver toode: Extra Kreem

  Organiseerisime 2017. a suvel küsitluse Lifesaver, kus meie kliendid said rääkida nende päeva päästnud Dermosili toodetest. Lugusid saad lugeda meie veebist ja kliendiajakirjadest.

 • Söö ennast terveks!

  Tervist ja heaolu edendavas toitumises on kõige olulisem terviksüsteem, mille tähtsaimad alused on regulaarsus, mitmekülgsus ja kvaliteet.

 • Premium-taseme kliendina saad rohkem soodustusi

  Dermosil Premium on premeeriv püsikliendiprogramm kõige aktiivsematele klientidele. Uuenenud programmi abil saame pakkuda Premium-taseme soodustusi suuremale arvule klientidele.

 • Terades peituv headus sinu nahale

  Kaer on suviteraviljadest kõige toitainerikkam. Kaer on hea seedimisele ja hoiab kolesterooli kontrolli all, kuid on ühtlasi heaks koostisosaks ka nahahooldustoodetes.

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ