TASUTA TARNE ÜLE 50€ TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

uudised ja artiklid / Nahahooldus

Sertifikaat annab tunnistust ehtsast looduskosmeetikast

7. mai 2018

Keskkonnasõbralikkus, kohalik päritolu ja looduslikkus on need argumendid, mille vastu tunneb huvi üha rohkem tarbijaid ning looduskosmeetika on paljude jaoks loomulik valik. Looduskosmeetikaks nimetatavate toodete hulk on tänapäeval väga suur, kuid kvaliteedilt ei ole need alati ühesugused.

Dermosili sarja Nature looduskosmeetikatoodetes, millele on omistatud sertifikaadid Ecocert ja Ecocert Cosmos, eelistame looduslikke taimseid tooraineid. Sertifitseeritud kosmeetika on tarbijale garantiiks, et tegemist on ehtsa looduskosmeetikatoote kvaliteedi, looduslike toorainete ja tootmismeetoditega. Sertifitseeritud looduskosmeetikatoote suhtes teostatakse täpsetele kriteeriumitele vastavat järelevalvet selle kogu elukaare jooksul, alates üksikutest koostisosadest kuni tarbijale müüdava pakendatud tooteni välja.

Meie Ecocerti sertifikaadiga toodete koostisosadest vähemalt 95% on loodusliku päritoluga ja vähemalt 10% on toodetud mahepõllunduslikult. Tooted ei sisalda sünteetilisi lõhnaaineid, õlisid, värvaineid, silikoone, loomseid rasvu ega loomseid proteiine. Pakendite materjalidena saavad heakskiidu ainult loodust vähesel määral koormavad ja ringlussevõetavad materjalid.

Sarja Nature luksuslikud tooted austavad loodust ja ülistavad selle imelisust – teeme koos rohelisemaid ja nahasõbralikke valikuid!

Artikliga seotud tooted

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ