TASUTA TARNE ÜLE 50€ TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

uudised ja artiklid / Uudised

Kommenteeri ja võida SYNLABi Terviseriski pakett koos arsti konsultatsiooniga!

1. märts 2019

Märtsis ja aprillis tasub veebipoodi tootekommentaare lisada. Loosime kõigi selle müügiperioodi jooksul tootekommentaare lisanute vahel välja meditsiinilabori SYNLABi Terviseriski
paketi
kinkekaardid. Võid kommenteerida mis tahes meie valikus olevat toodet ja selle kohta oma kasutuskogemust jagada.

Müügiperioodi lõpul loosime välja viis SYNLAB Terviseriski paketti koos laboriarsti konsultatsiooniga. Kinkekaarti saab kasutada kuni 22.12.2019. Võitjaid teavitame personaalselt.

Tootekommentaarid on kuldaväärt infoallikaks nii klientide kui ka Dermosili tootearenduse jaoks. Kommentaarid, nii positiivsed kui ka mitte nii positiivsed, tähendavad meile avatud suhtlust selle parimal kujul. Tooteid on olnud võimalik meie veebipoes kommenteerida juba rohkem kui kümme aastat. Kõige kauem valikus olnud toodete kohta leiad loomulikult ka enim
kasutajate kommentaare, aga ka uued ja põnevad tooted saavad kasutajatelt kommentaare ja hinnanguid üsnagi kiiresti. Kommentaaride abil soovime kliente paremini teenindada, sest alati on neid, kes leiavad teise kliendi kommentaaride ja kogemuse põhjal endale uue lemmiktoote.

Meie klienditeenindus jälgib kommentaare ja vastab neis esitatud küsimustele. Hoolega jälgib kommentaare ka tootearendusosakond. Kommentaaride kaudu saame teada, millised on klientide soovid ja vajadused ning seeläbi sünnivad uued tootearendusideed. Näiteks sooviti paljudes tootekommentaarides heledamat tooni Moist Proof Kulmuvärvi ja eraldi müüdavat pintslit.
Alates möödunud sügisest on need tooted meie valikus olemas.

Klientide kirjutatud tootekommentaare me ei muuda ning eemaldame need ainult erandjuhtudel, kui on tegemist sobimatute ja solvavate kommentaaridega. Kui toode on läbinud uuenduskuuri, eemaldame selle eelmist versiooni puudutavad kommentaarid, mis pole enam asjakohased.

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ