TASUTA TARNE ÜLE 50€ TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

uudised ja artiklid / Uudised

Kindel valik tundlikule nahale

9. aprill 2018

Üha rohkem inimesi kannatab kuiva ja tundliku naha tõttu. Samuti esineb palju tundlikkust lõhnaainete suhtes. Sellisel juhul võib sobiva nahahooldustoote leidmine olla väga vaevarikas ja aeganõudev. Kuna Dermosil tähendab ka nahasõbralikumat varianti, leiab meie veebipoest rikkalikus valikus lõhnastamata tooteid ning olemas on ka terviklik sari Sensitive, mille kõik tooted on saanud Soome Allergia-, Nahahaiguste ja Astmaliidu poolt allergiamärgise kasutusõiguse.

Need tooted ei sisalda üldiselt ärritavaid, nahka sensibiliseerivaid või hingamisteede allergilisi reaktsioone esile kutsuvaid koostisosi. Kuigi tooted on välja töötatud spetsiaalselt tundliku naha hoolduseks, sobivad need kõikidele nahatüüpidele ning nii naistele kui meestele.

Üldjuhul ei ole soovitatav kasutada kosmeetilisi tooteid alla 3-aastastel lastel. Sarjas Sensitive on palju nahka hooldavaid ja puhastavaid tooteid, mis on läbinud spetsiaalse ohutushindamise, mille tulemusena need on tunnistatud ohutuks ka imikute ja väikelaste naha suhtes. Need tooted on ajakirja tootekataloogi osas märgistatud helesinise beebisümboliga. Veebipoest leiad need nahahooldustoodete menüüst, beebide ja väikelaste kategooriast.

Erinevaid allergiamärgise kasutusõigusega lõhnastamata tooteid on palju ka sarjas Makeup. Kõiki allergiamärgise kasutusõigusega ja lõhnastamata tooteid saad otsida meie veebilehelt eraldi kategooriate alt.

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ