TASUTA TARNE ÜLE 50€ TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

uudised ja artiklid / Jumestus

Hoolda ripsmepikendusi

8. mai 2017

Kauneid ripsmepikendusi tuleks hooldada sobivate toodete ja hea hügieeni abil. Ripsmepikenduste puhul liimitakse ripsmekiud oma ripsmete tüvele. Meie klientide poolt esitatud ripsmepikendusi puudutavatele küsimustele vastab kosmetoloog Lumikki Tattari.

Millised tooted või toorained võivad ripsmepikenduste vastupidavust nõrgendada?

Ripsmepikendustega tuleks vältida õli baasil silmameigieemaldajaid ja ripsmeseerumeid. Samuti tuleks vältida veekindlaid ripsmetušše ning selliseid silmakontuuri tegemiseks mõeldud tooteid, mille eemaldamiseks on vaja õlisisaldusega puhastustoodet.

Kas ripsmepikenduste puhul kasutatav liim mõjutab nahahooldust ja jumestamist?

Ei mõjuta. Ripsmepikenduste paigaldamise või hoolduse järel on soovitatav ripsmeid mitte 24 tunni jooksul märjaks teha. Seejärel tuleb ripsmeid hoolikalt puhastada ja eemaldada meik iga päev, samamoodi nagu toimub ülejäänud meigi eemaldamine.

Kas ripsmepikenduste puhul võib kasutada niiskuskindlaid (moist proof) jumestustooteid?

Loomulikult võib.

Kuidas peaks ripsmepikenduste kandja end meikima ja nahka hooldama?

Silmaümbruskreemide kasutamine on soovitatav ka ripsmepikenduste kandjaile. Ripsmetušši, lainerit, silmapliiatsit ning teisi silmameigitooteid võib soovi korral kasutada, aga meigi eemaldamisel tuleb olla äärmiselt hoolikas. Kui ripsmekiudude vahele koguneb mustust või jumestustoodet, hakkavad bakterid paljunema ning halvimal juhul võib tagajärjeks olla silmapõletik või silma lauäärepõletik ehk blefariit. Korraliku igapäevase hügieeni järgimine on seega ka ripsmepikenduste puhul ülioluline.

Artikli juurest leiad Dermosil-tooted, mis on õlivabad ja sobivad kasutamiseks näohoolduses ka ripsmepikenduste puhul. Samas palume kindlasti oma ripsmetehniku või kosmeetikuga konsulteerida, kas antud tooted Teile ripsmepikenduste puhul sobivad.

Artikliga seotud tooted

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ