TASUTA TARNE ÜLE 50€ TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

uudised ja artiklid / Uudised

Neli aastaaega kui väljakutse nahale

7. jaanuar 2018

Dermosili tooted on välja töötatud hoolitsemaks naha heaolu eest Põhjamaade muutuvates ilmastikuoludes. Aastaaegade vaheldumine paneb naha ja juuste heaolu proovile. Seega on oluline valida just sesoonselt sobivad, sinu vajadustele vastavad tooted. 30-aastase kogemuse põhjal teame, milliseid tooteid nahk vajab, et end hästi tunda.

Talvel muutub nahk pakase, tuule ja kuiva siseõhu tõttu kergesti kuivaks ning hakkab lõhenema ja punetama. Suvekuumaga higistame rohkem ja sulpsame soolasesse merevette ujuma. Päike põletab kahvatut nahka ja muudab ühtlasi juuksed kuivaks ja kahuseks.

Meie tootearenduse lähtekohaks on alati põhjamaistesse ilmastikuoludesse sobivad koostisosad, mis toetavad naha heaolu: puhastavad õrnalt, kaitsevad, aitavad nahas niiskust siduda ning toidavad nii nahka kui juukseid.

Rohkem kui 400 Dermosili toote seast leiad igaks aastaajaks oma nahatüübile sobiva ja naha erivajadustele vastava toote. Meie tootevalikusse kuuluvad ka hooajatooted, nagu päikesekaitsetooted.
 

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ