TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

uudised ja artiklid / Uudised

Oktoober- spaakuu

2. oktoober 2019

Esimesed külmad on juba ninast näpistanud, puudel muudavad lehed värvi ja õhus on tunda sügist. Kas tunned, et sooviksid aega maha võtta ja lasta end võrratute spaanaudingutega hellitada?

Oktoobris loosime välja 4 äsja taasavatud Kalev Spa Hotell & Veekeskuse külastuse kahele. Loosimises osalevad automaatselt kõik oktoobris Dermosili veebipoe dermosil.ee kaudu tellimuse esitanud kliendid, kelle tellimuse summa on vähemalt 35€.

Kalev Spa veekeskus ja spordiklubi läbisid põhjalikud renoveerimistööd ning uuendati kogu veekeskust. Suurendati spaa ja lõõgastusala, lisandus atraktsioone – nüüd leiab veekeskusest 4 liutoru, saunasid ja mullivanne. Säilis populaarne 50-meetrine bassein, täiesti uue teenusena avati vaikne ja hubane ainult täiskasvanutele mõeldud Sauna-Oaas. Veekeskuse kaare alla rajati uued ja avarad spordiklubi ruumid kus treenijaid ootab kaks rühmatreeningute stuudiot ja avar valgusküllane jõusaal, mille akendest saab trenni tegemise ajal nautida vaateid veekeskusele ja kaunile Tallinna vanalinnale. Lastele on veekeskuses ka sünnipäevatuba, ilu- ja heaolukeskus nimega Ilu ja Tervis sai privaatse ning hubase keskkonna otse hotelli südames ning juurde ehitati ka uhiuus restoran Allee, mis on panoraamvaatega Kanuti pargile.

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ