TASUTA TARNE ÜLE 25€ TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

uudised ja artiklid / Uudised

Säilitusaine tagab ohutuse

20. veebruar 2018

Rohke säilitus- ja värvainete kasutamine võib põhjustada nahareaktsioone. Seetõttu kasutatakse nahasõbralikes Dermosili toodetes alati optimaalses koguses säilitus- ja värvaineid. Soovime pakkuda kliendile alati värsket, ohutut ja nahasõbralikku toodet.
Kosmeetikatooteid ei ole võimalik täielikult ilma säilitusaineteta toota, sest ilma nendeta hakkaksid kosmeetikatoodetes kiiresti kasvama ja paljunema mikroobid, mille tulemusena toode rikneb ja võib muutuda kasutajale isegi ohtlikuks.
Säilitusained – nagu kõik kosmeetikatoodete koostisosad – peavad olema kasutajatele ohutud. Paljude säilitusainete maksimaalne lubatud sisaldus kosmeetikatootes on kindlaks määratud ELi kosmeetikamäärusega.
Kuivõrd kosmeetikatooted on eri tekstuuriga, läheb vaja eri tüüpi säilitusaineid. Kosmeetikas kasutatakse ka sünteetilisi säilitusaineid, nagu näiteks fenoksüetanooli (Phenoxyethanol), või looduslikke säilitusaineid, nagu E-vitamiini.
Säilitusaineid kasutatakse Dermosili toodetes võimalikult vähe, sest tooted ei pea vastu pidama pikaajalisele ladustamisele ja kõrgetele temperatuuridele, nagu näiteks Lõuna-Euroopas. Meie tooted liiguvad võimalikult kiiresti tootmisest lao kaudu otse kliendini.
Kosmeetikas kasutatakse värvaineid toote esteetilistest aspektidest lähtuvalt. Värvained parendavad toote iseloomulikku värvust.
 

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ