TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

uudised ja artiklid / Uudised

September- raamatukuu

2. september 2019

Millal viimati lugesid raamatut nii, et ei vaadanud kella, vaid tundsid rõõmu lugemisest? September on Dermosilis raamatukuu. Koostöös kirjastusega Pilgrim kingime iga päev ühele Dermosili kliendile raamatu. Raamatu võitmiseks tuleb tellimus esitada läbi veebipoe dermosil.ee (arvesse lähevad tellimused alates 25€). Iga nädal anname eelmise nädala võitjatest teada meie veebipoe uudisterubriigis.

Kirjastus Pilgrim on tegutsenud alates aastast 2003. Selle sünnihetkest kuni tänaseni on Pilgrimi alt ilmavalgust näinud sadu kauneid, köitvaid ja toredaid teoseid nii Eesti kui maailma parimatelt autoreilt. Ilukirjandusest käsiraamatuteni, reisiraamatutest terviseteosteni, vaimsuse ja enesearengu lektüürist lasteraamatuteni. Igaühele midagi.

 Täna ootavad Sind Pilgrimi veebipoes, pilgrim.ee,  kümned säravad teosed meie lemmikautoritelt nii Eestist kui mujalt. Nii verivärske ilukirjandus kui aegumatu klassika. Nii spirituaalsete mõtlejate mõtisklusi kui süvateadmiste käsitlusi oma valdkonna tippspetsialistidelt. Nii laste unejutte kui teoseid vaimse ärkamise teemal. Ehk alati midagi, mis viib meid sammukese edasi imelisema maailma suunas. Midagi, mis suudab inspireerida ja avardada meie teadlikkust. Midagi, mis on loodud hoole, armastuse ja hingestatusega. Midagi, mis on hingele.

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ