TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

uudised ja artiklid / Uudised

Suvi, suvisem, Dermosil on Tour!

2. mai 2019

Suurepärane,  käes on Dermosil on Tour! Me ei jõua teele asumist ja toredate klientidega kohtumist kuidagi ära oodata. Sel kevadel toob ringreis Dermosil on Tour meie Ilubussi Tallinnasse, Tartusse ja Pärnusse. Loomulikult on meil kaasas suvised uudistooted, aga samuti rohkem kui 100 lemmiktoodet veebipoe valikust.

Meie Ilubuss on pilgeni täis klientide lemmiktooteid ja loomulikult on kaasas ka oivalised suvised uudistooted. Seekord on Ilubussi juures võimalus ka Dermosili Minibaarist läbi astuda, et osta Dermosili lemmikuid minituubides. Ahvatlevate suvekuumade pakkumiste ja vahva Dermosili Minibaariga tasub tutvuma tulla ka veidi kaugemalt.

Sihtkohad ja kellaajad

10.–12.05 Tallinn, „Ilu sõnum Kevad 2019“, oleme väljas ainulaadse Ilubussiga Eesti Näituste keskuse peasissepääsu juures.

13.05   Tartu     Kohtume Tartu südalinnas kino Forum Cinemas Ekraan kõrval asuvas parklas, aadressil Riia 14 ajavahemikul 10.00–16.00.

14.05   Pärnu     Ootame teid suvesüdamesse, Pärnu randa spaahotelli Hedon SPA & HOTEL parklasse ajavahemikul 10.00–16.00.

Mais algab esmakordselt Eestis ringreis Dermosil on Tour ja nüüd on sul võimalus osaleda Dermosil on Touri loosimises. Ringreisi igas sihtkohas saab keegi õnnelik tulla Ilubussi ja valida endale korvitäie Dermosili tooteid. See tähendab nii palju tooteid, kui meie Ilubussi poekorvi mahub ja seal ka püsib!

Osale loosimises, valides välja selle linna, kuhu sooviksid auhinnale järele tulla.

Osale loosimises

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ