Tunneta jõulusoojust

Avaldatud 26.10.2017 | Uudised


Jõulud on paljudele meist traditsioone kandvad pühad, kuigi iga aasta toome sellesse midagi uut ja varasemast erinevat. Seetõttu põimuvad meie jõulutemaatikas, piltidel ja pakenditel nii minevik kui tulevik.
Peagi on käes aeg, mil saab nautida jõululõhnu ja -maitseid, puhata ja lõõgastuda. Vaatamata sellele, kas veedad jõulusid üksinda või koos sõprade või lähedastega, tahad ehk sinu jaoks olulisi inimesi meeles pidada väikese kingipakiga, mille sisu rõõmustab ja hellitab. Kas peidad kuuse alla midagi vürtsikat ja värsket või lõhnastamata ja hooldavat? Võib-olla jõulisi värve või kaunist sädelust?
Meie valmis jõulupakid muudavad kingituste tegemise lihtsaks. Kui tead, millest sinu lähedane hoolib, saad meie tootevalikust kuuse alla poetamiseks välja valida valmis kingipaki. Või ehk hoopis asetad stiilsesse kinkekotti oma armsama Dermosili lemmiktooted? Meie ajakirja lehekülgedelt leiad kõige nahasõbralikumad jõulukingitused.


Meeldivat ja rahulikku jõuluaega!

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ