TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

uudised ja artiklid / Uudised

Uus aasta, uus stiil

27. detsember 2016

Dermoshopi muutumismängu osalema saabunud Mirja Järvinen istub kerge ärevusega kampaania toolile.
„Fantastiline ja ebareaalne tunne. Ootan põnevusega lõpptulemust,” ütleb Mirja.
Muutumismängus osalemise sooviavalduse saatis Mirja tütar Laura, kelle sõnade kohaselt on ema loomulik ilu vanusega veidi varju jäänud. Vaja oleks abi riiete valikul ja samuti soengu- ja jumestusstiili uuendamist.
Soengu osas soovib Mirja jumestaja-juuksurilt Nina Hemminkilt lokke.
„Lokid on pehme ja naiselik soeng. Lõikan juukseotsi noaga, et sinu loomulik lokk paremini välja tuleks,” selgitab Nina.
Mirja juuksevärv jäetakse tumedaks, kuid juustesse tehakse vaba käega heledamaid triipe. Heledamad salgud nägu raamivates juustes ning juuste otstes toovad näole rohkem valgust ja elavdavad juuste tooni. Mirja äsjavärvitud juuksed pestakse intensiivse värvitooni säilitamiseks Šampooni ja Palsamiga värvitud juustele.

Juuste kuivatamise ajal kostub Mirja suust päeva esimene „Vau”. Kui juustest on noa abil liigne mass eemaldatud, tulevad lokid fööni abil kaunilt esile.

Nina annab nõu, kuidas tuleks juukseid rusika sisse pigistada ja seejärel neid õrnalt föönitada, et lokkide struktuur ei laguneks. Vajadusel võib juustesse pihustada Soolaspreid, mis annab juustele loomulikku volüümi, tekstuuri ja hoidvust.
Mirja on väga rahul soenguga, mis sünnib papiljottide või lokitangide abita.
„Suurepärane, kuidas lokke on võimalik nii lihtsalt teha,” on Mirja vaimustuses.

Mirja ütleb enda kohta, et on selline baasmeigi tegija, seega oleksid hajutamise ja rõhutamise nõuanded väga teretulnud.
„Varjutamisega tuuakse esile näo luustikku. Hoolikas hajutamine on seejuures väga oluline, et lõpptulemus oleks loomulik,” räägib Nina, samal ajal pintsliga Päikesepuudrit Mirja näole kandes.
Muutumismängu sooviavalduses kirjutas Mirja tütar Laura, et emal on kaunid silmad, mida tuleks paremini esile tuua. Niiskuskindla Silmalaineriga black saab Mirja pilk kaunilt raamistatud. Silmalaud saavad kaunilt jumestatud pruuni ja nude tooni Baked Duo Lauvärvidega.
„Imelised silmad, kas tõesti minu omad,” naudib Mirja lõpptulemust.
Huultele kantakse veel Huuleläiget Dazzling Coral, mille värske korallitoon sobib ideaalselt efektsele silmameigile paariliseks.

Mirja on töötanud ligi 30 aastat Kesk-Soome maakonnas asuva Karstula valla toidupoes. Tööriietele ei ole seega olnud tarvis mõelda, kuid Mirjale tekitab probleeme vaba aja veetmiseks sobilike rõivaste leidmine. Rõivapoe Dopp omanik Katarina Rewell otsib Mirjale kauneid ja praktilisi igapäevarõivaid. Esmalt otsitakse välja sobilikud teksased.
„Teksased peavad olema ümber ja hästi istuvad, sest kandes need niikuinii venivad. Küpsele naisele sobib kõrge vöökohaga, hästi istuv mudel,” annab Katarina nõu.
Katarina sõnul on erineva rõivapikkusega mängimine nooruslik. Pika kampsuni hõlmad võivad lühema pealisjaki alt välja paista.
„See oli minu jaoks midagi täiesti uut, kuid kavatsen seda nippi kindlasti katsetada,” arutleb Mirja.

Päeva lõpetuseks jäädvustatakse Mirja uus stiil fotodele. Muutus on selgelt näha, kuid uuenenud välimus on sellegipoolest Mirja enda moodi.
„See päev jääb alatiseks meelde. Uus soengustiil on uskumatult fantastiline. Ma ei jaksa ära oodata, et muutust töökaaslastele näidata,” on Mirja enne koduteele asumist läbematu.

Vajalik juuksenipp:

  •  Asümmeetria teeb soengu põnevaks. Ühel poolel võib soeng olla mahulisem.

Kasulikud meiginipid:

  •  Hajuta meigi piirjooned korralikult, et lõpptulemus ei jääks liiga meigitud.
  •  Pärlmutrit sisaldavad jumestustooted sobivad ka küpses eas naisele. Lisa meiki kohtadesse, mida soovid rõhutada, näiteks põsesarnadele või kulmuluule.

Katarina riietumisnipid:

  • Vööaasadega pükste puhul kasutatakse vööd, isegi kui see ei jää nähtavale. Pükste kergitamine ei ole stiilne.
  • Õues kasutatakse salli, peakatet ja kindaid, isegi kui jakk on mugavalt eest lahti.
  • Osta riideid komplektina, näiteks püksid, pluus ja kampsun korraga. Nii on sul alati mingi tore komplekt selga panna ja väldid asjatuid riietumisprobleeme.

Mirja lemmiktooted:

„Tõhus ja õrnatoimeline.”

„Tunduvad kerged ja imenduvad kiiresti.”

Artikliga seotud tooted

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ