TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

Dermosili boonussüsteem

Saad igalt meie veebipoe kaudu tehtud tellimuselt boonuspunkte, millega saad vabalt endale boonustoodete hulgast tooteid valida. Mida rohkem tellid, seda enam boonuspunkte ja tasuta Dermosili tooteid saad!

Boonuspunktide kogunemine

Saad tellimuse iga euro pealt kümme (10) boonuspunkti. Näiteks 58-eurose tellimuse eest saad 580 boonuspunkti. Kogutud boonuspunkte saad kasutada koos oma tellimusega, kuid soovi korral võid jätta punktid ka alles, et neid hiljem kasutada. Oma boonuspunktide summat näed enda lehel („Minu leht”) pealkirja „Teie boonuspunktid” all. Tagantjärele tellimusse tehtud täiendused ei anna boonuspunkte. Tellimuse täiendamise asemel võiksid teha punktisumma suurendamiseks uue tellimuse. Dermoshopil on õigus boonuspunktisummat korrigeerida, näiteks seoses toote tagastamisega.

banner

Boonustoodete valimine

Kogutud punktide eest saad vahetuvast boonustoodete valikust boonustooteid valida. Kehtivat boonustoodete valikut saad vaadata veebipoe ülariba menüü „Kõik tooted” alammenüüst „Boonustooted”. Valikus on juba varasemast tuttavaid Dermosili tooteid ning hooaja uudistooteid. Boonustooteid saad valida ja ostukorvi lisada tellimuse tegemise käigus. Esmalt lisa ostukorvi tellitavad tooted ning seejärel saad valida boonustooteid. Alla 50-euroste tellimuste kättetoimetamiskulud boonuspunktide summat ei suurenda. Tellimust vormistades ja boonustooteid valides ole hoolikas, sest saadud boonustooteid ei ole võimalik hiljem ümber vahetada. Samuti ei ole võimalik peale tellimuse ärasaatmist boonustooteid muuta ega täiendada. Dermoshopil on õigus vajadusel boonustoodete punktiväärtust vähendada või suurendada. Seetõttu võivad boonustoodete punktiväärtused varieeruda.

"Kogutud punktide eest saad vahetuvast boonustoodete valikust boonustooteid valida"

Boonuspunktide kehtivusaeg

Boonuspunktid kehtivad ühe (1) aasta alates ostukuupäevast. Kui sa ei ole aasta jooksul oma punkte ära kasutanud, siis sinu punktisumma nullitakse.

Boonuspunktid ja Kohvilaud

Kohvilauatellimuse kontaktisik saab punkte kohvilaua kaudu tehtud tellimuse kõigilt toodetelt. Kohvilaua kontaktisiku kaudu tellivad üksiktellijad boonuspunkte ei saa.

Tellimine posti ja telefoni teel

Faksi, posti ja telefoni teel esitatud tellimustele kehtib eraldi boonustoodete nimekiri. Tellimustele lisatakse boonustooteid müügiperioodi tootevalikust vastavalt arve lõppsummale. Veebipoe boonustoodete valik vahetub regulaarselt. Seetõttu saad ise boonustooteid valida ainult siis, kui tellid veebipoe kaudu.

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ