TASUTA TARNE ÜLE 50€ TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

Dermoshop Oy - alates 1988

Meie firma on välja töötanud ja müünud Dermosili nahahooldustooteid alates 1988 aastast. Dermosili tooteid müüakse otsemüügi teel era- ja juriidilistele isikutele Terves Euroopa Liidus, Dermoshopi esindused asuvad Soomes, Rootsis, Eestis ja Lätis. Ka Venemaal on võimalik osta Dermosili tooteid, peakontor asub Peterburis.

Reitingud ja sertifikaadid

Dermoshop Oy-l on parim krediidivõime, reitinguga AAA. Teostame oma tegevuse järelevalvet vastavalt kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemile, mille tõestuseks on Dermoshopile omistatud Soomes ISO 9001:2000 ja ISO 14001:2004-sertifikaadid.

Dermoshop Oy on sõlminud lepingu pakendiettevõttega Ympäristörekisteri Oy (PYR). Eestis on Dermoshop OÜ koostööleping Pakendiringlusega. Teeme jätkuvalt tööd selle nimel, et keskkonnaküsimustega arvestataks aina rohkem nii pakendite kui ka toodete koostise poole pealt.

Meie filosoofia

Pakume lihtsat, kiiret ja usaldusväärset kvaliteetsete nahahooldustoodete ostmisviisi. Dermoshop müüb tooteid hulgi otse, ilma üleliigsete vahendajateta ja suudab seetõttu pakkuda tooteid hea hinna- ja kvaliteedi suhtega.

Tooted on valmistatud kvaliteetsetest toorainetest ja on korralikult dermatoloogiselt ehk inimeste proovikasutuses testitud.

Meie pidevalt täienev tootesari koosneb üle 400 huvitavast tootest. Pakume turvalisi põhitooteid,kosmeetikatooteid,juuksehooldustooteid,toidulisandeid,trendikaid uudistooteid ja originaalseid erihooldustooteid. Kõik ühest kvaliteetsest tootesarjast. Toodete hulgas on ka palju lõhnastamata tootevariante. Seetõttu leidub Dermosili tootevalikus sobivaid tooteid kogu perele. Eriline aeg Dermoshopile on november- detsember, kui tutvustame klientidele eritellimusel valmistatud jõulutooteid, mis on juba kenasti pakendatud stiilsetesse jõulupakenditesse.

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ