TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

Meid võib usalda

Kõrgekvaliteediline toode tundlikule nahale. 22 aastat tagasi oli see minu ja meie laboratooriumi lähtekoht kõigele. Kui päris aus olla, siis sel ajal ei teadnud me veel nahahooldusest ja kreemidest nii palju nagu me teame täna. Meie nõudmised olid kõrged. Üks neist oli see, et kreem, mille välja töötame, oleks sobilik kasutamiseks tervishoiu- valdkonnas.

Võib-olla just seetõttu otsustasin kind- la peale välja minna. Toode hakkaks põhi- nema taimsel õlil. Vaid parimad toorained olid selleks piisavalt head. Tundmatuid komponente ei lisatud mitte mingil tin- gimusel. Nii sündis nahahoolduskreem, mis praegu kuulub meie sarja Dermosil Classic. Kas teadsid, et Classic Ihupiimast sai müügihitt ja selle lõhnastamata ver- siooni leiad meie kõige paremini müüvate toodete hulgast.

Samad põhimõtted kehtivad praegugi, kui töötame välja uusi Dermosili tooteid. Kliendid teevad meilt kaupa ostes hea tehingu. Dermoshopis võivad kliendid meid ja meie tooteid usaldada.

Miks Dermoshop?

Ainulaadne ja oma tootemark.

Tooteid on võimalik osta ainult Dermoshopist.

Kliendilähedus

Tihe ja jätkuv kontakt klientidega. Personaalne ja kiire klienditeenindus. Dermoshop pakub oma klientidele ka võimalust osaleda ettevõtte tegevuses, näiteks uute toodete väljatöötamises.

Usaldusväärsus ja kiirus

Dermoshop saadab tooted klientidele kiiresti. Ettevõte hoiab oma lubadustest kinni ja viib lubatu ellu.

Läbipaistvus

Dermoshop pakub avatud, asjalikku ja tõepärast teavet oma toodete ja nende toorainete kohta. Ettevõte väldib oma toodetest rääkides ülivõrrete kasutamist.

Väärtused

Süsteemsus ja selgus, korrektsus ja loovus. Ettevõtte väärtused avalduvad ka kliendisuhetes.

BVQI sertifikaat

Ettevõte teostab oma tegevuse üle järelevalvet vastavalt kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemile. Selle tõenduseks on ettevõttelISO 9001:2000 ja ISO 141001:2004 sertifikaadid.

Miks Dermosil?

Kvaliteet

Kõrgekvaliteedilised toorained. Toodete sisu valmistatud Euroopas, neist suurim osa Põhjamaades. Tooted on dermatoloogiliselt testitud, inimeste testkasutuses.

Hind

Suuremad ühekordsed tellimused ja vahendajate vältimine = soodne hind.

Taimsed õlid

Tooted baseeruvad taimsetel õlidel.

Hüpo-lõhnaaine

Lõhnamärgis toodetele, kus on kasutatud nahasõbralikumaid lõhnaaineid. Hüpo-lõhnaaine märgistusega tooted ei sisalda 26 EL-i poolt fikseeritud kõige enam allergiat põhjustava lõhnaaine komponenti.

ECOCERT Natural Cosmetic

Sertifikaat on omistatud toodetele, mis sisaldavad vähemalt 95 % looduslikke tooraineid. Looduslikest toorainetest vähemalt 5 % on toodetud looduslähedaselt.

Tootevalik

Lai ja pidevalt kasvav. Tootevalikus on valikuid erinevateks vajadusteks ja erinevatele kasutajatele, nagu mineraalkosmeetika, alumiiniumivabad tooted, parabeenivabad tooted ja 100 %-liselt looduslikke komponente sisaldavad tooted.

image description

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ