TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

Kontakt

Dermoshop OÜ arveldusarve numbrid pankades:


Swedpank: EE262200221029295523
SEB Pank: EE631010220049077013

Arve maksmisel palume märkida selgitusse, mis arve eest tasutakse ning viitenumber - vastasel juhul loetakse, et arve on maksmata. Arved, mille maksetähtaeg on ületanud 30 tööpäeva edastatakse sissenõudmiseks Lindorff Eesti AS-ile. Läbi Maksekeskuse tehtud maksete raha tagastamine toimub 7 tööpäeva jooksul.

Võtame vastu tellimusi ja tagasisidet interneti ja faksi teel nii eesti kui ka vene keeles ööpäevaringselt. Personaalne telefoniteenindus on avatud tööpäevadel ajavahemikul kl. 8:30 - 16:00.

NB! Seoses erinevate messide ja esitluste toimumisega on Dermoshopi kontor teatud päevadel suletud ja teated on võimalik jätta meie klienditeeninduse e-mailile service@dermoshop.ee. Teie võetakse ühendust esimesel võimalusel.

Dermoshopi ajakiri

Telli meie kliendiajakiri. Kontrolli ja uuenda oma seadeid Minu lehtlingi alt.

Kadunud arve

Ära muretse! Kui valisid e-arve, võid kontrollida oma e-postile laekunud kirju. Arve leiad ka Minu leht lingi alt.

Pikendatud maksetähtaeg

Arve maksetähtajale on võimalik taotleda pikendust. Pöördu meie klienditeeninduse poole service@dermoshop.ee.

Muudatused tellimuses

Juba tehtud tellimusse saame teha muudatusi, näiteks lisada tooteid, juhul kui tellimus ei ole veel töötlemisele läinud. Pöördu meie klienditeeninduse poole.

Kas minu tellimus on juba teel?

Kui sinu tellimus on pakitud ja meie laost teele läinud, saadame sulle sõnumi, kui oled tellimisetapis sellise variandi valinud. Tellimust saad jälgida ka Minu leht lingi alt.

Soovin/ei soovi elektroonilist uudiskirja

DermoNews on meie elektrooniline uudiskiri. Kontrolli ja uuenda oma seadeid Minu leht lingi alt.

Dermoshopi boonussüsteem

Kui teed tellimuse veebipoe kaudu, saad iga euro pealt boonust. Kontrolli kogutud boonuspunkte , vaata boonustooteid või loe lisateavet meie meie boonussüsteemi kohta.

Tellimistingimused ja toodete tagastamine

Tooteid on võimalik tagastada. Palun pöördu klienditeeninduse poole. Loe täiendavalt tagastamistingimuste kohta ja tutvu ühtlasi tellimistingimustega.

Dermoshop OÜ
Tornimäe 7- K30, 10145 Tallinn, Eesti

Tel: 600 66 22
GSM: 55 77 686
Faks: 646 62 21

E-post: service@dermoshop.ee

Registrikood: 11119460
KMKR EE 100971592

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ