TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

Tootearendus

Tuotekehitys ryhmä

Meie põhieesmärk on välja töötada parimast toorainest valmistatud kvaliteetseid nahahooldustooteid. Tootearenduses keskendume turvaliste ja ainulaadsete ning spetsiaalselt põhjamaistesse tingimustesse sobivate toodete väljatöötamisse. Dermosili tooted põhinevad taimsetel õlidel ja sisaldavad väga vähe säilitusaineid.

Tootearendus toimub meie kahes Soome tegevuskohas, Helsingis ja Korsnäsis. Meie tooted, mida valmistatakse Põhjamaades ja EL-is, on dermatoloogiliselt testitud.

Dermosili toode on kvaliteetne ja stiilne. Meie tootevalikust leiab turvalisi naha- ja juuksehoolduse baastooteid, dekoratiivkosmeetikatooteid, looduskosmeetikat, lastetooteid jne. Seega midagi igaühele ja ka just sinule.

image description

PIA KNOESTER
Product Manager / Tootejuht

Sari Dermosil Accessories
Tutvu Piaimage description

ESSI SAUKKO
Product Manager / Tootejuht

Sari Dermosil Makeup
Tutvu Essiimage description

ÅSA SMEDS
Product Manager / Tootejuht

Tootesarjadega mida Asa esindab saab lugeda artiklist
Tutvu Åsaimage description

BI VIRTA
Product Manager / Tootejuht

Sarjad Sensitive, Nature, Mouthcare, Health
Tutvu Biimage description

ROSMARIE GRANNAS-RISSANEN
Chemical Technical Manager / Keemiatehnoloogiliste teenuste juht

Tutvu Rosmarie


PIA KNOESTER

image description

Olen 40-aastane naine, abikaasa ja kahe lapse ema, elan ja töötan Soome kaunis pealinnas Helsingis. Nii kaua kui mäletan, on loovus olnud minu jaoks tähtis edasiviiv jõud. Seega on loovus töös ja loovus kui töövahend mulle iseenesestmõistetav. Kõige suuremaks väljakutseks erinevate tarvikute tootearenduses on luua ja leida tooteid, mis on meelepärased paljudele erineva maitsega inimestele. Olen ise väga visuaalne inimene ja minu arvates võib esteetilisus vahel olla praktilisusest tähtsam. Ma võin isegi vahel osta paki pastat ainult sellepärast, et mulle meeldib selle pakend.

Suhtlen igapäevaselt koostööpartneritega kõikjalt maailmast. Mulle meeldib, et saan protsessid käima lükata. See on minu jaoks loomulik. Kui mul tekib mingi tooteidee, mis sobib Dermoshopi filosoofiaga, asun selle edasiliikumise nimel kiiresti tegutsema. Kui tootearendusmeeskond idee heaks kiidab, võibki toote tootmisprotsessi käivitada. Mul peab kogu aeg mingi projekt töös olema, seda nii töös kui ka vabal ajal. Otsin inspiratsiooni erinevate maailmanurkade moe-, ilu- ja sisustusajakirjadest, külastan ka erinevaid messe.

Rõõmustan alati, kui näen, et keegi kasutab minu poolt välja töötatud toodet. Vahel astun isegi juurde ja ütlen: „Tere, mina olen selle toote välja töötanud,“ kuid sagedamini siiski hoian ennast tagasi.

Minu Dermosili lemmiktooted:

1. Kehaõli | 2. Sensitive Extra Kreem | 3. Sensitive Kehavõi


ESSI SAUKKO

image description

Olen 33-aastane kahe tütre ema Vaasast. Töötan Dermoshopis jumestustoodete tootearendajana.

Minu töö koosneb kõigest sellest, mida tootearendusprotsess nõuab, et vormuda ideest valmis tooteks. Dermoshopis olen töötanud alates aastast 2009. Alustasin tööd kliendikommunikatsiooni spetsialistina, kust aastate jooksul liikusin edasi tootearendusmeeskonda jumestustoodete arendajaks. Tootearendus saab alati alguse ideest. Uusi ideid saan turgu ja trende jälgides ning rahvusvahelisi valdkonna messe külastades, aga osa ideid sünnib ka täitsa ise, praktilisest vajadusest lähtuvalt. Suured tänusõnad kuuluvad ka meie klientidele, kes aktiivselt meile oma ideedest ja soovidest räägivad.

Tootearendaja töös on väga oluline ajagraafikutest kinnipidamine, et toode õigel ajal turule tuleks. Igapäevaselt suhtlen tarnijatega kõikjalt Euroopast. Teeme nendega tihedat koostööd. Iga minu tööpäev on erinev ja see teebki töö meeldivaks. Mulle meeldib vaheldus ja tööpäevad lendavad kui linnutiivul! Rõõmustame koos kolleegidega klientidelt saabuva rohke tagasiside üle. Soovime välja töötada just selliseid tooteid, mis vastavad klientide vajadustele. Arutame tootearendusmeeskonnas ideed ja klientide tagasiside koos läbi ning püüame võimalikult palju soove ellu viia.

Julgen öelda, et minu töö on minu unelmate töö, millest olen alati unistanud! Kosmeetikatooted on mulle südamelähedased ja need on mulle alati huvi pakkunud. Jumestan end igapäevaselt, sest jumestamine tähendab minu jaoks argipäevale särtsu lisamist. Minu arvates on jumestamine lõbus tegevus ja oma töö tõttu saan proovida igal nädalal uusi jumestustooteid, sest ühe olulise osa minu tööst moodustabki toodete testimine.

Minu Dermosili lemmiktooted:

1. Kirgastav Primer | 2. All-in-one Ripsmetušš | 3. Kulmu- ja Ripsmegeel


ÅSA SMEDS

image description

Töötan Dermoshopis tootearendajana, kus leidsin oma koha mitmete etappide kaudu. Esmalt alustasin tööd ettevõtte klienditeeninduses, kust liikusin edasi sisseostuosakonda, siis logistikaosakonda ja lõpuks jõudsin tootearendusse. Peagi täitub mul Dermoshopis juba 20 aastat. Töötamine tootearenduses on loov ja meeldiv. Mulle meeldib, et saan töötada koos ettevõtte teiste tootearendajatega. Hindan väga koostööd meie keemikutega, kellel on tootearendustöös tähtis roll. Osalemine toote väljatöötamise protsessis, kus loome midagi uut alates ideest kuni lõppteostuseni ning välja töötatud toodetele klientide tagasiside saamine on põnev ja rahuldust pakkuv.

Parim minu töös ongi klientide positiivne tagasiside. Väga meeldiv on kuulda, et meie tooted on toonud lahenduse või leevendanud mõnd nahahooldusega seotud probleemi. Tunnetan oma töös tugevat sidet klientidega ja püüan nende soove ellu viia uute toodete kujul.

Tootearendaja töös on minu pilk suunatud alati tulevikku. Jälgin pidevalt, mis turul ja maailmas toimub, kuid ühtlasi mõtlen ise, millised võiksid olla uued ja unikaalsed Dermoshopi tooted. Minu töö eesmärk on luua klientidele tooteid, mis toimiksid ja annaksid „midagi lisaks” ning pakuksid elamusi argipäeva.

Tasakaaluks tööle on minu pere ja sõbrad. Loodus on samuti tähtis inspiratsiooniallikas, seda nii era- kui tööelus.

Minu Dermosili lemmiktooted:

1. Karbamiidiga Jalakreem | 2. Rahustav Näokreem Pohl | 3. Kehaõli


BI VIRTA

image description

Kolisin Lõuna-Soome tiheasustuspiirkonnast siia Pohjanmaa avaramasse keskkonda aastal 2005, samal ajal alustasin tööd ka Dermoshopis. Loodustoodete alase hariduse tõttu on mulle eriti südamelähedane toidulisandite ning looduskosmeetika tootearendus.

Tootejuhina arendan Dermosili toidulisandeid, Ecocert sertifikaadiga Nature looduskosmeetikat, allergiamärgisega varustatud sarja Sensitive tooteid ning sarja Classic suuhooldustooteid. Tegelen ka klientidega, kellel on ilmnenud nahaärritus, mis võib olla seotud mõne meie toote kasutamisega. Tooteohutus on meile väga tähtis ja ühtlasi üks kõrge kvaliteedi kriteeriume.

Saan klientidelt palju tagasisidet ja hindan kõrgelt toodete kasutajate kogemusi ja arvamusi.

Töötan rõõmuga välja kvaliteetseid Dermosili tooteid, mis on loodud just meie klientide vajadustele mõeldes.

Veedan meelsasti aega kodus, kus minu lemmikkohaks on maja klaasveranda. Seal istun mõnuga kohvitassi ääres ja loen nii erialast kui ilukirjandust. Elukohti vahetades on klaver alati minuga kaasas käinud. Muusika on mulle parim võimalik lõõgastumisvorm lisaks vesiaeroobikale.

Minu Dermosili lemmiktooted:

1. Toidulisand Health Omega 3 | 2. Nature Silmaümbruskreem, organic | 3. Sensitive Kehavõi


ROSMARIE GRANNAS-RISSANEN

image description

Kuidas tooted ja nende koostisosad toimivad, kas toode on ohutu, kuidas toodet on testitud ja millised on kosmeetika turustamise mängureeglid? Need küsimused on minu jaoks huvipakkuvad ja on näited teemadest, millega oma töös kokku puutun. Teen koostööd ka Soome ühinguga Teknokemia ja olen organisatsiooni Scandinavian Cosmetic Society for Chemists aktiivne liige. Nende organisatsioonide kaudu saan tähtsat ajakohast teavet.

Oma töös puutun pidevalt kokku Dermosili toodete tooteohutuse, kvaliteedinõuete ja tootearendusega. Mulle meeldib töö mitmekülgsus ja see, kuidas teadust saab iluga ühendada.

Tootearenduse keskpunktis on alati klient. Parim tootearenduse juures on see, kui õnnestub välja töötada kliendi ootusi ületav toode. Mind ennast võluvad eriti kvaliteetsed tooted, milles on ühendatud mitmed head omadused ja mis pakuvad kliendi probleemile lahendust.

Minu Dermosili lemmiktooted:

1. Aina kreem | 2. Küüsi tasandav aluslakk | 3. Puhastusvaht normaalsele ja kuivale nahale

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ