TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

TELLIMISTINGIMUSED

Tellimus ja saatmiskulud

 • Tellides Dermoshopist Dermosil tooteid miinimumtellimust ei ole.Eraisikute esmakordse tellimuse krediidilimiit on 50 € ja firmal 200 €.
 • Kui tellimus jääb alla 50 €, siis lisandub tellimusele postimaks Omniva kullerteenuse puhul 6€ ja Omniva pakiautomaadi teenuse puhul 4 €. Premium- taseme klientidele postikulu ei lisandu.
 • Võimalik on teha läbi Dermosili veebipoe ka väiksemaid kui 50 euroseid tellimusi, samuti koguda boonuspunkte ja nende eest ise tooteid valida.Alates 27.01.2015 tuleb alla 50 eurose tellimuse puhul tasuda tellimuse eest kohe läbi Maksekeskuse pangalingi. Läbi Maksekeskuse makstud tellimustele ei ole võimalik tooteid juurde lisada. Väiksemaid kui 50 euroseid tellimusi arvega enam ei saadeta.
 • Tellimuse saab edastada kas telefoni teel 600 66 22 või saata toodete koodid koos nimetuse ja tellija täpsete kontaktandmetega aadressile service@dermosil.ee. Kui tellimus jääb alla 50 euro, siis lisandub tellimusele postimaks 6 eurot ning boonustooteid tellimusele ei lisata.
 • Kõik tellimused saab kiiresti ja mugavalt edastada läbi Dermosili kodulehe tellimiskeskkonna.

Alates 01.07.2009 on kasutusel uus boonussüsteem, mis kehtib ainult läbi Dermosili kodulehe „Tellimislehe“ esitatud tellimustele.

Vana boonussüsteem kehtib praktilistel põhjustel edasi telefoni teel tehtud tellimustele. Tellimuse lõppsummale lisatakse juurde vastava taseme boonustooted, mis on kindlaksmääratud ja neid rahaks või teiste toodete vastu vahetada ei saa.

Tarneaeg

Pärast tellimuse saamist saadab Dermoshop välja kliendile paki, tarneaeg on 3-5 tööpäeva.Jõuluperioodilon pakkide kätteoimetamise ajad pikemad. Posti kaudu toimetatakse kõik tellimused töökohale või kodusele aadressile. Kullerteenuse puhul toob kuller paki klientidele tööpäeviti kella 9- 18 vahel, siis soovitame mugavuse mõttes tellida tooted töö-aadressile. Olege hea ja andke võimalikult täpne aadress ja kontakttelefon. Samuti on Teil võimalik tellida tooted ka sobivasse Omniva pakiautomaati.

Maksmine

Arve saab tasuda ka kohe pärast tellimuse esitamist läbi Dermoshopi veebipoe Maksekeskuse pangalinkide. Sellisel juhul saadetakse kliendile koos tellimusega pakkenimekiri, et klient saaks veenuda, et talle on saadetud tema poolt soovitud tooted. Teise võimalusena saadetakse kliendile arve, maksetähtajaga 14 päeva neto, alates tellimuse vormistamisest. Maksmisel palume kindlasti lisada selgitusse arve numbri ja viitenumbri. Vastasel juhul, ei ole võimalik tuvastada makset. Arve maksmisel on samuti väga oluline tähele panna, et iga kord arve number muutub, kliendinumber jääb samaks. Palume selgitusse mitte märkida muud segavat infot, nt. käibemaksunumber, tellimuse kinnituse number jne. Ettemaksu- või kliendi soovi korral saab arve tasuda, kliendile sobivalt, Dermoshop OÜ järgmistele arveldusarvetele: SWEDBANK: EE262200221029295523; SEB PANK: EE631010220049077013. Erandkorras on ettemaksu puhul võimalik märkida arve maksmisel kas tellimuse kinnituse number või oma kliendinumber. Pärast ettemaksu tasumist palume Dermoshopi klienditeenindust kindlasti teavitada makse sooritamisest, saates sellekohase teate (teade peab sisaldama maksja täisnime, Dermoshopi pangakontot, kuhu on arve tasutud, kuupäeva, millal on makse sooritatud) klienditeeninduse e-mailile: service@dermosil.ee.

Kõik arved, mille maksetähtaeg on ületanud 30 tööpäeva, saadetakse sissenõudmiseks Lowell Eesti AS-ile. Dermoshop OÜ-l ei ole kohustust saata klientidele meeldetuletuskirju, kindlasti soovitame meiega makseprobleemide korral võtta ühendust service@dermoshop.ee ja leiame koos sobiva lahenduse. Kui klient on teinud tasumise läbi Maksekeskuse ja toimub arve korrigeerimine(nt tootetagastus), siis raha kantakse kliendi arveldusarvele tagasi 7 tööpäeva jooksul.

Kinkekaardi kasutamine

Dermosili kinkekaardid lähevad meie tootevalikust välja. Kinkekaartide müük lõppeb, kuid juba ostetud kinkekaardiga saab endiselt meie veebipoes ostude eest tasuda. Kui sul on küsimusi kinkekaardi kasutamise kohta meie veebipoes, siis pöördu meie klienditeeninduse poole.

Kinkekaardiga saab tellimuse eest tasuda ainult meie veebipoes aadressil www.dermosil.ee. Kinkekaardiga tasumine toimub kassaetapis, sisestades kinkekaardil oleva numbrikoodi selleks ette nähtud väljale.

Pööra tähelepanu sellele, et kinkekaardiga maksmise korral valitakse makseviisiks Internetipank. Kinkekaart kehtib ühe (1) aasta alates ostukuupäevast.

Kinkekaardi summa võib jagada mitme ostukorra vahel. Dermosili tellimistingimused kehtivad ka kinkekaardiga tasutud tellimustele. Dermoshop ei vastuta kaotatud, varastatud või aegunud kinkekaardi eest. Dermoshop jätab endale õiguse tingimuste muutmiseks.

Vanus

Tellimuse esitamiseks peab olema vähemalt 18 aastane.

Krediidiinfo

Kui tellimuses toodud kontaktandmed on puudulikud või kui klient on kantud maksehäirete registrisse, saadame paki ettemaksuga.

Lisa tellimusele juurde

Selleks, et tellimusele juurde lisada tooteid palume sellekohane info edastada järgmiselt: tellimusele, mis on vormistatud tööpäeviti enne kella 12.00, saab tooteid juurde lisada kuni kella 12.00. Pärastlõunal vormistatud tellimustele saab tooteid juurde lisada järgmise päeva kella 12.00. Lisatooted esialgsele tellimusele palume edastada kas telefonil 600 66 22 või emailile service@dermosil.ee.

Boonustooted

Kindlaksmääratud boonustooted on seotud tellimissummadega ja need kehtivad kaks kuud. Kui teatud põhjustel (nt allergia), siis pakume võimalust vahetada perioodi boonustoodet, mis on sama hinnaga kui hetkel kehtiv boonustoode- see kehtib AINULT kindlaksmääratud boonustoodete puhul. Kui klient valib ise boonustooted, siis neid ümber ei vahetata! Boonustoote vahetamiseks võta ühendust meie klienditeenindusega või saada e-mail.

Kliendiprogramm Premium

Dermoshopi kliendiprogramm Premium on mõeldud kõige aktiivsematele klientidele. Dermosili kliendiprogramm Premium on mõeldud kõige aktiivsematele klientidele. Premium-taseme liikmestaatuse saab automaatselt, kui aasta jooksul on sooritatud Dermosili tooteoste vähemalt 300 euro väärtuses. Liikmestaatus ja sellega kaasnevad soodustused kehtivad korraga ühe aasta alates päevast, mil aastane ostusumma on 300 eurot või rohkem. Sooritatud ostude hulka arvestatakse kõik veebipoe kaudu tehtud tellimused. Telefoni teel tehtud tellimusi premium-taseme saamiseks koguneva ostusumma hulka ei arvestata. Samuti ei arvestata koguneva ostusumma hulka võimalikke hilisemaid tellimusse tehtud täiendusi. Koguneva ostusumma hulka arvestatakse ainult ostetud toodete hinnad ilma saatmiskuludeta.

Premium-taseme saamiseks kogunev ostude summa uueneb kliendi personaalsel lehel pärast tellimuse pakkimist ja Dermosilist teelesaatmist.

GARANTII JA TOOTETAGASTUS

Pakume täielikku tootegarantiid. Klient, kes ei ole toodetega rahul, saab kas uue toote asemele või raha tagasi. Kui tegemist on pakendamisveaga või toode on kahjustatud, siis selle asendame uue tootega. Tootegarantii kehtib 3 kuud tellimuse esitamisest, mis aja jooksul on ostu sooritanud kliendil võimalik toode tagastada. Tootetagastus ei kehti soodushindadega toodetele.

Kuidas toodet tagastada

 • Enne toote tagastust palume kindlasti telefoni või e-maili teel kontakteeruda.
 • Samuti palume saata lihtsas vormis kirjalik avaldus toote tagastamise põhjuse kohta ning soovitava asendustoote kood ja nimetus.
 • Palun edasta informatsioon tootetagastuse kohta: telefonil 600 66 22 või 55 77 686, service@dermosil.ee või aadressil Dermoshop OÜ, Tornimäe 7-K30, 10145 Tallinn.

DERMOSIL® KVALITEET

Dermoshop on Soome ettevõte, mis müüb ja töötab välja Dermosil® kaubamärgi all kõrgkvaliteetseid kehahooldus- ja kosmeetikatooteid aastast 1988.

Dermosill® lõhnastamata tooted on heakskiidetud ja märgistatud Soome Allergia- ja Astmaliidu poolt. Toodetel on vastav märgistus.

Parim enne märgistus

Parim enne märgistus näitab kui kaua toode säilib mitteavatuna õigete hoiutingimuste korral. Avatud toode säilib reeglina kasutuskõlblikuna kuus kuud, kui tootele ei ole märgitud teisiti. Näiteks kui tootel on märgistus 8M, siis see tähendab, et toode on kõlbulik kasutamiseks 8 kuud selle avamisest.

Toote testimine

Dermosil® tooteid valmistatakse kvaliteetsetest toorainetest ning neid on dermatoloogiselt testitud inimestele katseliselt kasutada andmisega. Pakume täielikku tootegarantiid.

ANDMEKAITSE

Dermoshopi klient

Tellides meie ajakirja olete automaatselt registreerunud ka meie kliendiregistrisse. Tellimuse vormistamiseks on vajalik märkida järgmised andmed: ees- ja perekonnanimi, sünnipäev, kodu- või töökoha aadress, indeks, linn, e-maili aadress ja kontaktnumber.

Kliendiandmete käsitlemine

Dermoshopi kliendiandmed on konfidentsiaalsed ja täielikult kaitstud ning ei edastata mingitel tingimustel kolmadatale osapooltele. Klient registreerides ennast Dermoshopi kliendiks on andnud loa saata välja talle Dermoshopi ajakiri ja e-mail. Kliendi panga või krediitkaardi andmed on krüpteeritud ja kaitstud.

Dermoshop kasutav oma internetilehekülgedel “cookies”, mis talletab tehnilist informatsiooni meie kodulehe kasutamise kohta. Tänu sellele infole saame pidevalt täiendada ja muuta meie internetilehekülgi kasutajasõbralikumaks.

KLIENDIREGISTRI KIRJELDUS

Kliendiregistri eesmärk

Dermoshop OÜ
Tornimäe 7-K30
10145 Tallinn
Tel: 600 66 22
E-post: service@dermosil.ee
Reg.kood: 11119460

Registri nimi

Dermoshop OÜ kliendiregister

Kliendiregistri eesmärk

Dermoshop OÜ kasutab kliendiregistrit klientide kiireks ja paremaks teenindamiseks. Kliendiregistrit ei kasutata ilma klientide nõusolekuta reklaamide saatmiseks.

Registri sisu

 • Isikuinfo (eesnimi, perekonnanimi ja sünnipäev)
 • Kliendi kontaktinfo (töökoha nimi, töö- või kodune-aadress, telefoninumber, e-mail)
 • Kliendi tellimus(ed): Dermosili ajakiri ja uudiskirjad
 • Tootetellimuste ajalugu
 • Ostetud tooted
 • Tellimuste esitamise kuupäevad
 • Maksekorraldus, tellimuste arvete numbrid
 • Tehniline informatsioon kliendi Interneti-serververist (sisaldab kasutaja IP-aadressi ja informatsiooni web browserist).

Kliendiinfo ja andmekaitse

Informatsiooni kliendi andmetega ei edastata mitte kunagi väljaspoole Dermoshopi. Andmeinfo on talletatud Dermoshop OÜ peaserveris ja info on kättesaadav ainult Dermoshopi klienditeenindusele. Rohkem informatsiooni kliendiregistri kohta saab ülalmainitud aadressil.

VEEBILEHITSEJA

Veebilehitseja

Soovitame meie kodulehte vaadata järgmistes lehitsejates: Firefox 13.0, Chrome 20.0, Internet Explorer 9, Safari 5.1, Opera 15.0 või nende uuendatud versioonides. Kui kasutad vanemat versiooni või muud veebilehitsejat, siis on võimalik, et Dermoshopi kodulehekülg nii hästi ei tööta.

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ