TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

Dermosil Premium – premeeriv kliendiprogramm!

Dermosilkliendiprogramm Premium on mõeldud kõige aktiivsematele klientidele. Premium-taseme liikmestaatuse saab automaatselt, kui aasta jooksul on sooritatud Dermosili tooteoste vähemalt 300 euro väärtuses. Liikmestaatus ja sellega kaasnevad soodustused kehtivad korraga ühe aasta alates päevast, mil aastane ostusumma on 300 eurot või rohkem.

banner

Premium-taseme kliendina saad:

Ostes tooteid aasta jooksul tooteid vähemalt 300 euro eest
Ostes tooteid aasta jooksul tooteid vähemalt 700 euro eest
Valida boonustooteid kogu tootevaliku hulgast
Tellimused alati ilma saatmiskuluta (ka alla 50-eurosed tellimused)
Saad alati valida makseviisiks arve
Soovi korral kasvõi iga tellimusega kaasa tasuta testrite komplekti
Saad osaleda ainult meie Premium-taseme klientidele mõeldud kampaaniates ja tegevustes


Kui logid veebipoodi sisse, siis saad oma lehe kaudu vaadata, kui lähedal oled Premium-taseme liikmestaatusele. Kui oled juba Premium-taseme klient, siis saad oma lehelt vaadata, mis kuupäevani sinu liikmestaatus kehtib.

Premium-kliendi ostunippe

  • Grupitellimused on mugav võimalus, et jagada tootekogemusi ja nahahooldusnippe. Grupitellimuste tegemine säästab ka loodust ja on omamoodi tore ostmisvõimalus.
  • Grupitellimusi saad mugavalt hallata Dermosili virtuaalse Kohvilaua kaudu. Iga gruppi kuuluv tellija esitab oma tellimuse teie ühise Kohvilaua kaudu. Kontaktisik kinnitab tellimuse kättesaamise ja saab endale kogu tellimuse boonuspunktid.
  • "Premium Silver-taseme liikmestaatuse saab automaatselt, kui aasta jooksul on sooritatud Dermosili tooteoste vähemalt 300 euro väärtuses."

    Meist

    Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

    Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ