TASUTA TARNE ÜLE 50 € TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

Sümbolid

Kergelt lõhnastatud - Toode sisaldab lõhnaaineid.

HÜPO-lõhnaained - Tootes on kasutatud nahasõbralikumaid lõhnaained, mis ei sisalda 26 EL-i poolt fikseeritud kõige enam allergiat põhjustavat koostisosa.

Looduslikud lõhna- või maitseained - Toote lõhn pärineb peamiselt looduslikku päritolu lõhnaainetest, näiteks tsitrusõlist või eukalüptist.

Lõhnastamata - Toode ei sisalda lõhnaaineid. Lõhnastamata toode ei ole alati täiesti lõhnatu, sest tootes kasutatud toorained võivad anda tootele kergelt ravimitaolise lõhna.

Piiratud kogus - Toodet on müügil piiratud koguses või toode jääb peagi tootevalikust välja. Tarnime toodet seni, kui seda veel laos on, kuid ei taga, et toode oleks saadaval kogu kliendilehe kehtivusaja jooksul. Tooted, mis on tähistatud antud märgistusega tähendab, et need on saadaval vaid "piiratud koguses" või lähevad tootevalikust välja. Kui selle märgistusega tooted on välja müüdud ja neid ei saa kliendile tarnida, siis boonustooted lisatakse vastavalt tellimuse lõppsummale.

Uus sümbol tootavalikust väljaminevale tootele - EXIT –sümbol tähendab, et toode läheb meie tootevalikust välja. Nii kaua kuni tooted on meil laos, saab neid tellida, kuid võib juhtuda, et tooted ei ole saadaval kogu ajakirja kehtivusaja vältel. Kui kliendi poolt soovitud toode on tellimise hetkeks otsas, siis isegi kui lõpp-summa jääb väiksemaks kui esitatud algsummaga tellimus, siis tellimusele lisatakse boonustooted vastavalt esitatud tellimuse algsumma boonustaseme kohaselt.

Toode on lõppenud.

Toodete kogus väheneb.

Telli rahulikult, tooteid on laos veel palju.

Sümbol PAO annab teada, kui kaua toode peale avamist säilib (PAO = period after opening). Sümboliks on väike avatud kaanega purk. Sümboli sees on number ja täht M, mis tähendab kalendrikuid (ingl. k. month). Näiteks märge 8M tähendab 8 kuud. Sellise märkega varustatud toode säilib kasutuskõlblikuna 8 kuud peale avamist.

Liivakella sümbol tähistab toote minimaalset säilimissaega. Tootel on sel juhul liivakella kujutav sümbol ning kuupäev või viide, kust kuupäeva leiab (nt „Vt põhjalt”).

Sümbol ”uuenev toode“ tähendab, et toote koostises või väliskujus toimub muudatus. Sümbol kujutab pöörlevat noolt. Toode ei kao meie tootevalikust, vaid see saabub uuesti müügile uuenenud kujul.

<

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ