TASUTA TARNE ÜLE 50€ TELLIMUSTELE - TARNEAEG 3-5 TÖÖPÄEVA

Dermosili soovinimekiri

Lähenevad jõulud, aasta kõige meeldivam ja meeleolukam aeg. Tahame sulle jõulude eel rõõmu valmistada ja seetõttu on sul nüüd võimalus võita endale oma lemmiktooted Dermosili valikust. Pane veebipoes meie tootevalikusse kuuluvatest toodetest kokku oma soovinimekiri ja saada see Dermosili päkapikule. Kõigi soovinimekirja saatnute vajel loosime välja kolm võitjat, kes võidavad endale oma soovinimekirja tooted! Selleks, et kampaanias osaleda, pead olema veebipoodi sisse-logitud.

Jaga kampaaniat oma sõpradega

× Close
× Close

Kampaaniareeglid

Vali lemmiktooted

Otsi oma lemmiktooted veebipoest üles ja klõpsa kas kataloogi- või tootelehel südamekujulist sümbolit. Tooted salvestuvad sinu lemmiktoodeteks ja leiad need oma kasutajaprofiili lingi alt „Lemmiktooted “.

Jaga soovinimekirja

Saad valida, kas sinu soovinimekiri on jagatav või mitte. Loosimises osalemiseks peab sinu soovinimekiri olema jagatav. Kui soovinimekiri on valmis, jaga seda oma lehe alamlehe „Lemmiktooted“ kaudu ja kopeeri sealt saadav link kampaanialehele. Kui saadad oma soovinimekirja Dermosili päkapikule hiljemalt 16.12.2018, osaled loosimises ja võid endale võita oma soovinimekirja tooted!

Meist

Kvaliteetsed jumestustooted, trendikad erihooldustooted ja turvalised baastooted kogu perele – Dermoshop Oy on Dermosili tooteid välja töötanud aastast 1988. Hetkel on tootevalikus ligikaudu 400 toodet. Tutvu ja leia oma lemmikud!

Tellimistingimused | Süsteemiinfo © Dermoshop OÜ