loader

Saa tuttavaks Soome pehmeima saladusega

Õrn ja vastutustundlikult tõhus

Dermosil on Soome suurim nahahooldus-, juuksehooldus- ja jumestustoodete e-pood. Oleme juba üle 30 aasta välja töötanud usaldusväärseid ja mõjusaid tooteid kogu perele. Tänu ettevõttesisesele tootearendusele ning toodete ainumüügile saame tagada õrnatoimeliste ja usaldusväärsete nahahooldus-, juuksehooldus- ja jumestustoodete kõrgeima kvaliteedi.

Meie eesmärk on pakkuda sinu naha jaoks parimat ja tegevuse kõigis aspektides austame alati loodust. Meil on midagi igaühele, kes soovib tõelist hooldust ja kes armastab sarnaselt meile tõhusaid tooteid ilma tarbetute lisaaineteta.

Meie nahasõbralikke tooteid võib leida vannitubadest ja kosmeetikakottidest üle kogu Soome.

Avasta enda jaoks Dermosil.

Miks Dermosil?

Rohkem kui 400 nahahooldus-, juuksehooldus- ja jumestustoodet. Õrnad ja tõhusad tooted kogu perele.

Kõik tooted on valmistatud taimeõlide baasil ja toodetud hoolikalt valitud kõrgeima kvaliteediga koostisosadest.

Toodetes on kasutatud vähimat võimalikku kogust värv- ja säilitusaineid, et saaksid end Dermosili tooteid kasutades alati turvaliselt tunda. Toodete kvaliteeti kontrollib regulaarselt meie ettevõttesisene labor.

Lai valik lõhnastamata tooteid, millest paljudele on Soome Allergia-, Nahahaiguste ja Astmaliit omistanud allergiamärgise. Meie valikus on ka veganitooted ning Ecocerti ja Ecocert Cosmose sertifikaadiga looduskosmeetikatooted.

Dermosil katsetab tooteid ainult inimestel.

Vahendajate puudumine tähendab head hinda. Dermosili tooteid müüakse ainult meie enda e-poes, kust need saadetakse otse sulle.

Lõhnastatud või lõhnastamata toode?

Üha rohkem inimesi reageerib toote lõhnale kas ülitundlikkuse või isegi allergia tõttu. Lõhnaaineid kasutame toodetes teadlikult väga vähe või siis üldse mitte. Aga kas teadsid, et isegi lõhnastamata tootel võib olla lõhn? Sellisel juhul tunned toote koostisosade naturaalset lõhna.

Allpool seletame muu hulgas lahti erinevad lõhnakategooriad, mida võid meie pakenditelt leida. Milline neist on sinu jaoks parim?

Dermosil-Oparfymerad.pngPerfume Free Toode ei sisalda lõhnaainet.

Dermosil-symbolit-Hypoparfym.pngHypo parfum® Toode sisaldab nahasõbralikumaid lõhnaaineid. Toode ei sisalda ühtegi EL-i poolt kindlaks määratud 26 kõige allergeensema lõhnaaine komponenti.

Dermosil-symbolit-Naturliga.pngNatural Fragrance Toote lõhn tuleneb peamiselt looduslikest ainetest.

Dermosil-symbolit-Svagt.pngMild perfume Toode sisaldab lõhnaainet.

Dermosil-symbolit-vegan.pngToode on vegaanne.

Dermosil-symbolit-Symbolit.pngToode on valmistatud meie tehases Korsnäsis.
Dermosil-symbolit-recycled.png Pakend on valmistatud ringlussevõetud plastist.

Dermatologically tested Toode on dermatoloogiliselt katsetatud, mis tähendab, et seda on katsetatud inimestel dermatoloogi järelevalve all.

 

Kõik sai alguse ihupiimast

Dermosili esimene ihupiim töötati välja aastal 1988. Toodet müüdi otse haiglatele patsientide jaoks. Spetsiaalselt tundlikule nahale välja töötatud ihupiim sai haiglapersonali seas kiiresti populaarseks. Hakkasime saama telefonikõnesid haiglatest üle kogu Soome. Kõik tahtsid teada, kust oleks võimalik osta Original Ihupiima isiklikuks tarbeks. Siis töötatigi esmakordselt välja Dermosili kontseptsioon, tootevalik hakkas laienema ja Dermosili nahasõbralik teekond sai alguse.

Sellest ajast peale oleme välja töötanud hulgaliselt tõhusaid, kuid ühtlasi õrnatoimelisi nahahooldus-, juuksehooldus- ja jumestustooteid. Oleme välja kasvanud tervishoiuvaldkonnast ja mõistame tänu sellele, mis toimib ja on tõhus. Tänaseks on meie tootevalikus rohkem kui 400 toodet. Sari Classic on endiselt meie valikus kesksel kohal ja klientide seas väga populaarne.

Naha ja juuste heaks. Kogu südamest.

Meie filosoofias on kesksel kohal naha ja juuste spetsiaalsed vajadused. Meie tooted on välja töötatud ja toodetud äärmise hoolega, keskendudes kvaliteedile, vastutustundlikkusele ja tulemustele. Dermosili nahasõbralikud tootesarjad koosnevad tõhusatest, esmaklassilise kvaliteediga toodetest, mille väljatöötamisel oleme lähtunud erinevatest väljakutsetest, millega nahal tuleb kokku puutuda. Igal võimalusel valime toodetesse Soome või põhjamaise päritoluga koostisosad ja hoolitseme selle eest, et meie tooted oleksid hooldavad, niisutavad ja nahasõbralikud. Meie jaoks on iseenesestmõistetav, et kõiki tooteid katsetatakse ainult inimestel.

Meie enda seebitehas Korsnäsis on oluline samm jätkusuutlikkuse ja kohaliku tootmise edendamisel.

Loe meie tegevuse kohta lähemalt siit.

Meie laste, planeedi ja tuleviku nimel

Asume Soomes Pohjanmaa piirkonnas. Siin, mere ja metsa vahel ja rohkem kui 30 aastat tagasi, sai kõik alguse. Sellest ajast peale on meie prioriteediks olnud vastutustundlike naha- ja juuksehooldustoodete jätkusuutlik tootmine. Vahendajateta müük, kohaliku päritoluga koostisained, nutikad pakendid ning alati nahasõbralikud ja dermatoloogiliselt katsetatud tooted, mis on välja töötatud naha vajaduste jaoks. Me tegutseme kõige väärtuslikumate asjade nimel: lapsed, planeet ja tulevik.

Loe Dermosili ja jätkusuutlikkuse kohta lähemalt siit.

 

 

Kõigile sobiv tootevalik

Väikelastega pered, teismelised või lihtsalt nahahooldusest huvitatud inimesed? Kuiv, rasune või tundlik noor nahk? Dermosili valikust leiab vajaliku kogu perele. Pole vahet, kas vajad lihtsalt hooldust või tahad muuta oma nahahooldusrutiini veelgi tõhusamaks.

Avasta enda jaoks Dermosil ja leia oma lemmikud meie menukite, argipäeva päästjate ja niisutuspommide hulgast.

 

Vaata kogu meie tootevalikut