loader

 

Dermosil Goodwill kutsub tegema head

Teeme koos head!

 

Sarja Goodwill tooted on head tegevad maiuspalad sulle ja kõigile neile, kellest hoolid. Kui ostad sarja Goodwill toote, siis teed koos meiega head, sest 20% iga toote hinnast suunatakse heategevuseks. Sel aastal kogume raha SOS Lastekülale.

 

Sel aastal toetame SOS Lasteküla Eesti ühingut!

SOS Lastekülas elab armastavate emade-isade hoole all 200 vanemliku hooleta last, kellel pole võimalik elada koos oma bioloogiliste vanematega. Kõigile neile on armastuse asemel osaks saanud hüljatus, ükskõiksus ja hoolimatus. SOS Lastekülas kogevad nad esimest korda, et on hoitud ja väga armastatud just sellistena nagu nad on. Iga pere südameks on SOS ema, kes on laste juures nii päeval kui öösel, nii muredes kui rõõmudes, tagades lastele turvalise ja armastava kodu, õed-vennad elavad lasteküla peredes koos, neid ei lahutata. Igale perele on abiks sotsiaaltöötaja ning teised erispetsialistid, et lapsed saaksid igakülgset abi kasvamisel ja arenemisel.

 

Headtegev maiuspala

Tootesarja Goodwill kuulub neli toodet: kaks käteseepi ja kaks dušigeeli. Kõik tooted on meeldivalt magusa kommilõhnaga. Sari Goodwill tähendab värskeid, nahasõbralikke veganitooteid, mis on pakendatud ringlussevõetud PET plastist valmistatud pudelitesse.

 

Tutvu ja vaimustu Goodwill toodetest!

 

Goodwill_2.jpg