loader

Artiklid

Kehahooldus

Nõuanded intiimhügieeni eest hoolitsemiseks

25.02.2021

Intiimpiirkonna pesemine ja hooldus on osa igapäevahügieenist. Hea intiimhügieen hoiab ära intiimpiirkonna ärrituse, kipituse ja sügeluse, ebameeldivate lõhnade ning põletike tekke.

Kehahooldus

Täiuslik nahahooldusrutiin normaalsele nahale

25.02.2021

Täiuslikku nahahooldusrutiini on lihtne oma päevakavva lülitada ja see ei võta palju aega. See viiest punktist koosnev nahahooldusrutiin sobib ideaalselt normaalsele nahale. Võta rutiin kasutusele ja saa nahahoolduse positiivsest mõjust maksimaalset kasu.

Kehahooldus

Täiuslik nahahooldusrutiin rasusele ja seganahale

22.02.2021

Täiuslikku nahahooldusrutiini on lihtne oma päevakavva lülitada ja see ei võta palju aega. See viiest punktist koosnev nahahooldusrutiin sobib ideaalselt rasusele, kergesti läikima hakkavale nahale ja seganahale. Võta rutiin kasutusele ja saa nahahoolduse positiivsest mõjust maksimaalset kasu.

Uudised

Kuldaväärt eelised üha rohkematele klientidele – Gold ja Silver ühinevad!

22.01.2021

Tahame pakkuda kuldaväärt eeliseid üha rohkematele klientidele ja seetõttu otsustasime ühendada alates 1. veebruarist Gold ja Silver tasemed üheks tasemeks. Edaspidi saavutad klienditaseme Gold, kui sinu aastane ostusumma ületab 500 eurot.

Kehahooldus

Mõnusaim õhturutiin – lõõgastav näomassaaž

06.01.2021

Õhtul naudib näonahk lõõgastavat massaaži. Näojoogaõpetaja Päivi Salminen õpetab selgeks lihtsad põhiliigutused, mis haakuvad igati õhturutiiniga. Võid teha näomassaaži näojoogaharjutuste lõpetuseks või ka eraldi, näiteks selleks, et tõhustada seerumi või öökreemi imendumist.

Kehahooldus

Võta näojooga igapäevaelu osaks

06.01.2021

Näojoogaõpetaja Päivi Salmineni juhiste järgi on lihtne näojooga päevaplaani võtta. Tulemusi annavad juba paar igapäevast harjutust ja peagi märkad erinevust.

Kehahooldus

Hoolda jalgu regulaarselt

05.01.2021

Hoolda jalgu kord nädalas

Uudised

Alista maskne, pane rõhk silmade jumestusele

14.10.2020

Hetkel on meie argipäevas tähtsal kohal näomaski kandmine. Sellega seoses puutume kokku uutmoodi probleemidega nahahoolduses ja jumestamises. Siinkohal anname mõningaid nippe, kuidas maski kandmisest tingitud näonaha ebapuhtuste ja päevameigi väljakutsetega toime tulla.

Uudised

Me ehitame!

16.08.2020

Avaldame nüüd rõõmsa uudise ja ühtlasi avame väikese akna meie ellu siin peakontoris Korsnäsis.

Juustehooldus

Abi õhenevatele juustele – elujõud ja kohevus õhukestele juustele

21.06.2020

Juuste väljalangemist ja õhenemist võivad põhjustada mitmesugused tegurid, kuid üks levinumaid neist on vananemisega seotud peanahaprobleemid. Sarja Hair care uued tooted on välja töötatud tugevdamaks eelkõige vanusega õhenevaid juukseid. Tõhusad tooted sobivad kasutamiseks igas vanuses, et juukseid tugevdada ja nende väljalangemist ennetada.