loader

Artiklid

Artiklid

Telli ettevõtte kingitused Dermosilist!

11.11.2021

Aasta kõige meeleolukamaks pühaks ei saa hakata valmistuma küll liiga vara, kuid jõuluvärvid ja -lõhnad toovad argitoimetustesse rõõmu ning soojust. Need tooted teevad kõigil tuju heaks.

Kehahooldus

Meeste nahahooldus!

30.09.2021

Meeste ja naiste nahk on erinev. Seetõttu tuleks meestel parimate tulemuste huvides kasutada just neile loodud tooteid.

Artiklid

Suussulavad marjamagustoidud

04.07.2021

Marjakooke ja tervislikke marjamaiuseid on hea nautida päikeselisel terrassil, aga need teevad meele rõõmsamaks ka vihmasel suvepäeval. Kevadel palusime teil saata oma lemmikretsepte, mille hulgast valisime mõned välja, et neid teie kõigiga jagada. Parimad marjamagustoidud. Head isu!

Kehahooldus

Pinguldav näohooldusrutiin küpsele nahale

29.04.2021

Täiuslikku nahahooldusrutiini on lihtne oma päevakavva lülitada ja see ei võta palju aega. See neljast sammust koosnev pinguldav nahahooldusrutiin sobib küpsele nahale. Loe täpsemalt ja võta rutiin kasutusele.

Juustehooldus

Täiuslike juuste retsept

29.04.2021

Unistad tugevatest ja tervetest juustest? Ideaalsete juuste retsept ei ole keeruline. Õigete juuksehooldustoodete abil tood välja juuste parimad küljed. Kuidas ja milliste toodetega? Loe artiklit.

Artiklid

PAO kleebised aitavad kosmeetikatooteid õigesti säilitada

31.03.2021

Kas teadsid, et ka kosmeetikatooted aeguvad? Kuigi toode võib pealtnäha tunduda veel kasutuskõlblik, võib selle kasutusohutus olla juba vähenenud. Seetõttu on pakendimärgistuse järgimine äärmiselt oluline. Loe edasi!

Kehahooldus

Nõuanded intiimhügieeni eest hoolitsemiseks

25.02.2021

Intiimpiirkonna pesemine ja hooldus on osa igapäevahügieenist. Hea intiimhügieen hoiab ära intiimpiirkonna ärrituse, kipituse ja sügeluse, ebameeldivate lõhnade ning põletike tekke.

Kehahooldus

Täiuslik nahahooldusrutiin normaalsele nahale

25.02.2021

Täiuslikku nahahooldusrutiini on lihtne oma päevakavva lülitada ja see ei võta palju aega. See viiest punktist koosnev nahahooldusrutiin sobib ideaalselt normaalsele nahale. Võta rutiin kasutusele ja saa nahahoolduse positiivsest mõjust maksimaalset kasu.

Uudised

Uued tuuled Dermosili ajakirjas

25.02.2021

Eelmisel aastal tegime kliendiajakirja osas keskkonnasõbralikke samme. Eemaldasime ajakirjalt ümbriskile ja vähendasime saadetavate testrite arvu. Ümbriskile ärajätmine on oluline keskkonnategu, sest seetõttu jääb aastas kasutamata lausa 2,2 tonni plastkilet!

Kehahooldus

Täiuslik nahahooldusrutiin rasusele ja seganahale

22.02.2021

Täiuslikku nahahooldusrutiini on lihtne oma päevakavva lülitada ja see ei võta palju aega. See viiest punktist koosnev nahahooldusrutiin sobib ideaalselt rasusele, kergesti läikima hakkavale nahale ja seganahale. Võta rutiin kasutusele ja saa nahahoolduse positiivsest mõjust maksimaalset kasu.