loader

Artiklid

article image

Kehahooldus

Niina sõpruskond testis

25.08.2023

Meil on päris palju toredaid grupis tellijaid, üks aktiivsem kui teine! Üks neist on Niina tiim Turu ülikooli keskhaigla vastsündinute intensiivravi osakonnast – tegusad Dermosili fännid, kes tellivad üks kuni kaks korda kuus. Niina tiimi tutvustasime Soome turule mõeldud septembri kliendiajakirjas Iholle ning saatsime neile testimiseks kolm luksuslikku ja niisutavat sarja Skin Comfort toodet. Selles artiklis räägime teile, mida Niina tiim toodetest arvas.
article image

Uudised

Bubble braid

26.07.2023

Mullipats on tehniline ja efektne soeng pikkadesse juustesse.
article image

Kehahooldus

Nahk jumekaks ilma päikeseta

15.06.2023

Kui sulle meeldib suvel rohkem varjus olla, aga tahad, et nahk oleks kauni jumega, saad ilusa päevituse turvaliselt nahale võluda ka ilma päikese käes peesitamata.
article image

Jumestus

Päikesepuudri kasutamine

27.05.2023

Päikesepuuder annab talvekahvatule näole kauni päevitunud jume ja sära. Siin paar nõuannet, kuidas puudrit parimal võimalikul moel kasutada.
article image

Kehahooldus

Päikesekaitsetooted – 7 küsimust ja vastust päikese ja naha kohta

01.04.2023

Päikesekaitsetooted – 7 küsimust ja vastust päikese ja naha kohta. Vaasa keskhaigla nahahaiguste peaarst Johanna Hagman vastas meie päikest puudutavatele küsimustele ja andis nõu, kuidas turvaliselt päikese käes viibida.
article image

Tooteinfo

Dermosil Rescue -50%

31.03.2023

Päästa toode ja aita meil vähendada kadusid!
article image

Kehahooldus

Klassikud igale nahale

31.08.2022

Klassikud on need tooted, mida valime ikka ja jälle aina uuesti. Need on heaks tunnistatud püsilemmikud. Tahtsime sarja Classic klassikuid kaasajastada, mistõttu uuendasime nende lõhna. Tooted on endiselt naha suhtes õrnad, ökonoomsed ja kogu perele sobivad püsilemmikud. Classic Apple uudistoodete lõhnaks on nüüd värske roheline õun, millele on lisatud väike magusa pirni nüanss. See on lõhn, mis paelub meeli!
article image

Tooteinfo

Töötasime koos klientidega välja täiusliku näokreemi

29.06.2022

Vitamin E Päevakreem SPF niisutab tõhusalt näonahka ja kaitseb seda ühtlasi kahjuliku UV-kiirguse eest. Lõhnastamata kreem sisaldab kaitsefaktorit SPF 15.
article image

Kehahooldus

Mida tähendab retinool?

26.05.2022

Kosmeetikamaailma jälgijad on kindlasti kuulnud, et räägitakse retinoolidest. Aga mis see retinool siis on?