loader

Artiklid

Juustehooldus

Abi õhenevatele juustele – elujõud ja kohevus õhukestele juustele

21.06.2020

Juuste väljalangemist ja õhenemist võivad põhjustada mitmesugused tegurid, kuid üks levinumaid neist on vananemisega seotud peanahaprobleemid. Sarja Hair care uued tooted on välja töötatud tugevdamaks eelkõige vanusega õhenevaid juukseid. Tõhusad tooted sobivad kasutamiseks igas vanuses, et juukseid tugevdada ja nende väljalangemist ennetada.

Artiklid

Looduskosmeetika – tooraineks mahe kasemahl Pohjanmaalt

21.06.2020

Üheks põhiliseks tooraineks meie looduskosmeetikasarjas Nature on kvaliteetne ja ökoloogiline kasemahl, mida kogutakse traditsiooniliste meetoditega Soomest Pohjanmaa rannikult. Loe lähemalt selle looduse imeaine ja selle kogumise kohta.

Artiklid

Nahahoolduse klassikud kogu perele

21.06.2020

Keset suurt suve, kui meeleolu on meeldivalt rauge ja vaba, on kõige toredam võtta kaissu need kõige kallimad, et lihtsalt olla ja hetke nautida. Või saata kallistused muul viisil teele neile, kes parajasti kaugel. Paljude suvi näeb ilmselt teistmoodi välja, kui aasta algul plaanitud. Seetõttu soovimegi tõsta pilgu üles, et näha kõike seda head, mis on päris lähedal.

Kehahooldus

Päikesekaitse nahale – nii valid sobiva päikesekaitsefaktori

21.06.2020

Suvel on oluline mitte unustada päikesekaitsetooteid. Seega kaitse nahka päikese eest ja veeda muretult suvepäevi. Dermosili lõhnastamata ja veekindlad päikesekaitsetooted hoolitsevad kogu pere naha eest. Päikesekaitsetooted on tugeva UVA- ja UVB-kiirguse vastase kaitsega.

Artiklid

Viis raseerimisnõuannet

19.06.2020

Ihukarvade eemaldamine raseerija abil on kiire ja tõhus viis soovimatutest karvadest vabanemiseks. Pane siit kõrva taha viis nõuannet, kuidas raseerida ja saada siidiselt siledad sääred.

Juustehooldus

Nipid lihtsa ja kauapüsiva soengu tegemiseks

15.06.2020

Soeng püsib kaua, kui valida soengu põhja tegemiseks sobivad tooted. Pane siit kõrva taha nipid lihtsa ja hästi püsiva soengu tegemiseks ning milliseid stiliseerimistooteid selleks vajad.

Uudised

Saunaviha võlujõud

14.06.2020

Mõnusaid saunahetki ja suvemeeleolusid!

Uudised

Suured kiiduavaldused õdedele!

12.05.2020

12. mail tähistatakse rahvusvahelist õdede päeva. Õdede töö eeldab julgust, tõelist aitamise soovi, füüsilist vastupidavust, olukorra tunnetust, oskust olla kohal ja leida ka rasketel hetkedel õigeid sõnu. Head õde iseloomustavaid tegureid on kindlasti lõputult ja tööks vajalikke omadusi on palju rohkem kui suudame ette kujutada. Seetõttu väärivadki õed lugupidamist ja positiivset tähelepanu.

Jumestus

Juhend kauni ja kauapüsiva huulemeigi tegemiseks

29.04.2020

Kas tead, kuidas huulemeik kauem peal püsib? Nende juhiste abil teed lihtsalt kauni ja kauapüsiva huulemeigi. Vali jumestuseks meelepärane toon meie valiku kvaliteetsete huulepulkade seast.

Jumestus

Nii teed kauni ja kauapüsiva laugude jumestuse

29.04.2020

Kauni ja kauapüsiva laugude jumestuse tegemine on lihtne, kui järgid neid juhiseid. Kvaliteetsete toodete ja lihtsate samm-sammult juhiste abil õnnestub suvise jumestuse tegemine päris kindlasti. Selle juhendi puhul võid kasutada näiteks meie valikus olevat Lauvärvipaletti, aga ka teisi lauvärve.