loader

Artiklid

Artiklid

Parem kohv – tähtsaim on maitse

30.10.2020

Ettevõte Helsingin Kahvipaahtimo (Helsingi röstimiskoda) valmistab kohvi südamega. Kohvi tehakse suure pühendumusega, maitset ja klienti austades.

Artiklid

Õrnad ja julged maitseelamused – šokolaadi uus mõõde

30.10.2020

Vaasa ettevõte Taiga Chocolate annab šokolaadile uusi mõõtmeid unikaalsete maitsekombinatsioonidega, mis on inspireeritud mitmekesisest ja üllatusterohkest arktilisest loodusest. Taiga Chocolate’ile panid aastal 2018. aluse viis naist, kes ostsid tookordse brändi Taiga.

Uudised

Alista maskne, pane rõhk silmade jumestusele

14.10.2020

Hetkel on meie argipäevas tähtsal kohal näomaski kandmine. Sellega seoses puutume kokku uutmoodi probleemidega nahahoolduses ja jumestamises. Siinkohal anname mõningaid nippe, kuidas maski kandmisest tingitud näonaha ebapuhtuste ja päevameigi väljakutsetega toime tulla.

Uudised

Me ehitame!

16.08.2020

Avaldame nüüd rõõmsa uudise ja ühtlasi avame väikese akna meie ellu siin peakontoris Korsnäsis.

Uudised

Populaarsed tootekommentaarid – osale ja võida!

16.08.2020

Loosime kommenteerinute vahel välja tootekomplektid Marja

Juustehooldus

Abi õhenevatele juustele – elujõud ja kohevus õhukestele juustele

21.06.2020

Juuste väljalangemist ja õhenemist võivad põhjustada mitmesugused tegurid, kuid üks levinumaid neist on vananemisega seotud peanahaprobleemid. Sarja Hair care uued tooted on välja töötatud tugevdamaks eelkõige vanusega õhenevaid juukseid. Tõhusad tooted sobivad kasutamiseks igas vanuses, et juukseid tugevdada ja nende väljalangemist ennetada.

Artiklid

Looduskosmeetika – tooraineks mahe kasemahl Pohjanmaalt

21.06.2020

Üheks põhiliseks tooraineks meie looduskosmeetikasarjas Nature on kvaliteetne ja ökoloogiline kasemahl, mida kogutakse traditsiooniliste meetoditega Soomest Pohjanmaa rannikult. Loe lähemalt selle looduse imeaine ja selle kogumise kohta.

Artiklid

Nahahoolduse klassikud kogu perele

21.06.2020

Keset suurt suve, kui meeleolu on meeldivalt rauge ja vaba, on kõige toredam võtta kaissu need kõige kallimad, et lihtsalt olla ja hetke nautida. Või saata kallistused muul viisil teele neile, kes parajasti kaugel. Paljude suvi näeb ilmselt teistmoodi välja, kui aasta algul plaanitud. Seetõttu soovimegi tõsta pilgu üles, et näha kõike seda head, mis on päris lähedal.

Kehahooldus

Päikesekaitse nahale – nii valid sobiva päikesekaitsefaktori

21.06.2020

Suvel on oluline mitte unustada päikesekaitsetooteid. Seega kaitse nahka päikese eest ja veeda muretult suvepäevi. Dermosili lõhnastamata ja veekindlad päikesekaitsetooted hoolitsevad kogu pere naha eest. Päikesekaitsetooted on tugeva UVA- ja UVB-kiirguse vastase kaitsega.

Artiklid

Viis raseerimisnõuannet

19.06.2020

Ihukarvade eemaldamine raseerija abil on kiire ja tõhus viis soovimatutest karvadest vabanemiseks. Pane siit kõrva taha viis nõuannet, kuidas raseerida ja saada siidiselt siledad sääred.