loader

Artiklid

article image

Kehahooldus

Klassikud igale nahale

31.08.2022

Klassikud on need tooted, mida valime ikka ja jälle aina uuesti. Need on heaks tunnistatud püsilemmikud. Tahtsime sarja Classic klassikuid kaasajastada, mistõttu uuendasime nende lõhna. Tooted on endiselt naha suhtes õrnad, ökonoomsed ja kogu perele sobivad püsilemmikud. Classic Apple uudistoodete lõhnaks on nüüd värske roheline õun, millele on lisatud väike magusa pirni nüanss. See on lõhn, mis paelub meeli!
article image

Uudised

Parimad toorained sinu nahale

31.08.2022

article image

Artiklid

Võida hotelliöö kahele!

27.08.2022

Telli ja osale loosimises!
article image

Jumestus

Kumavalt kaunis päevameik tööle minekuks

10.08.2022

Kas suvepuhkus möödus meigita? Kas sinu oskused on rooste läinud? Pole hullu! Anname samm-sammult nõu, kuidas teed endale tööle minekuks sobiva ja kaunilt kumava päevameigi.
article image

Tooteinfo

Töötasime koos klientidega välja täiusliku näokreemi

29.06.2022

Vitamin E Päevakreem SPF niisutab tõhusalt näonahka ja kaitseb seda ühtlasi kahjuliku UV-kiirguse eest. Lõhnastamata kreem sisaldab kaitsefaktorit SPF 15.
article image

Artiklid

Mida tähendab retinool?

26.05.2022

Kosmeetikamaailma jälgijad on kindlasti kuulnud, et räägitakse retinoolidest. Aga mis see retinool siis on?
article image

Kehahooldus

Päikesekaitsetooted – 7 küsimust ja vastust päikese ja naha kohta

01.04.2022

Päikesekaitsetooted – 7 küsimust ja vastust päikese ja naha kohta. Vaasa keskhaigla nahahaiguste peaarst Johanna Hagman vastas meie päikest puudutavatele küsimustele ja andis nõu, kuidas turvaliselt päikese käes viibida.
article image

Kehahooldus

Päikesekaitse nahale – nii valid sobiva päikesekaitsefaktori

31.03.2022

Suvel on oluline mitte unustada päikesekaitsetooteid. Seega kaitse nahka päikese eest ja veeda muretult suvepäevi. Dermosili lõhnastamata ja veekindlad päikesekaitsetooted hoolitsevad kogu pere naha eest. Päikesekaitsetooted on tugeva UVA- ja UVB-kiirguse vastase kaitsega.