loader

Kehahooldus

< Tagasi esilehele

Kehahooldus

Pinguldav näohooldusrutiin küpsele nahale

29.04.2021

Täiuslikku nahahooldusrutiini on lihtne oma päevakavva lülitada ja see ei võta palju aega. See neljast sammust koosnev pinguldav nahahooldusrutiin sobib küpsele nahale. Loe täpsemalt ja võta rutiin kasutusele.

Kehahooldus

Nõuanded intiimhügieeni eest hoolitsemiseks

25.02.2021

Intiimpiirkonna pesemine ja hooldus on osa igapäevahügieenist. Hea intiimhügieen hoiab ära intiimpiirkonna ärrituse, kipituse ja sügeluse, ebameeldivate lõhnade ning põletike tekke.

Kehahooldus

Täiuslik nahahooldusrutiin normaalsele nahale

25.02.2021

Täiuslikku nahahooldusrutiini on lihtne oma päevakavva lülitada ja see ei võta palju aega. See viiest punktist koosnev nahahooldusrutiin sobib ideaalselt normaalsele nahale. Võta rutiin kasutusele ja saa nahahoolduse positiivsest mõjust maksimaalset kasu.

Kehahooldus

Täiuslik nahahooldusrutiin rasusele ja seganahale

22.02.2021

Täiuslikku nahahooldusrutiini on lihtne oma päevakavva lülitada ja see ei võta palju aega. See viiest punktist koosnev nahahooldusrutiin sobib ideaalselt rasusele, kergesti läikima hakkavale nahale ja seganahale. Võta rutiin kasutusele ja saa nahahoolduse positiivsest mõjust maksimaalset kasu.

Kehahooldus

Mõnusaim õhturutiin – lõõgastav näomassaaž

06.01.2021

Õhtul naudib näonahk lõõgastavat massaaži. Näojoogaõpetaja Päivi Salminen õpetab selgeks lihtsad põhiliigutused, mis haakuvad igati õhturutiiniga. Võid teha näomassaaži näojoogaharjutuste lõpetuseks või ka eraldi, näiteks selleks, et tõhustada seerumi või öökreemi imendumist.

Kehahooldus

Võta näojooga igapäevaelu osaks

06.01.2021

Näojoogaõpetaja Päivi Salmineni juhiste järgi on lihtne näojooga päevaplaani võtta. Tulemusi annavad juba paar igapäevast harjutust ja peagi märkad erinevust.

Kehahooldus

Hoolda jalgu regulaarselt

05.01.2021

Hoolda jalgu kord nädalas

Uudised

Alista maskne, pane rõhk silmade jumestusele

14.10.2020

Hetkel on meie argipäevas tähtsal kohal näomaski kandmine. Sellega seoses puutume kokku uutmoodi probleemidega nahahoolduses ja jumestamises. Siinkohal anname mõningaid nippe, kuidas maski kandmisest tingitud näonaha ebapuhtuste ja päevameigi väljakutsetega toime tulla.

Kehahooldus

Päikesekaitse nahale – nii valid sobiva päikesekaitsefaktori

21.06.2020

Suvel on oluline mitte unustada päikesekaitsetooteid. Seega kaitse nahka päikese eest ja veeda muretult suvepäevi. Dermosili lõhnastamata ja veekindlad päikesekaitsetooted hoolitsevad kogu pere naha eest. Päikesekaitsetooted on tugeva UVA- ja UVB-kiirguse vastase kaitsega.

Artiklid

Viis raseerimisnõuannet

19.06.2020

Ihukarvade eemaldamine raseerija abil on kiire ja tõhus viis soovimatutest karvadest vabanemiseks. Pane siit kõrva taha viis nõuannet, kuidas raseerida ja saada siidiselt siledad sääred.

Uudised