loader

Klassikud igale nahale

Sarja Classic uudistoodete hulgas leidub pärleid igapäevaseks hügieeniks ja nahahoolduseks.

Apple Käteseep sisaldab rikkalikult niisutavat glütseriini, käte nahka hooldavat kasemahla ning leebeid õunatensiide, mis nahka õrnalt, kuid tõhusalt puhastavad. Käte nahk püsib kindlasti järgmise pesukorrani pehme. Kuivad käed ja küünenahad saavad hetkega leevendust, sest Apple Kätekreem sisaldab rikkalikult käte nahka niisutavat glütseriini ning nahka hooldavat ja pehmendavat rapsiõli.  Saadaval ka mini suuruses Apple kätekreem.

Ülitõhus ja pikaajalise toimega Apple Deo Roll-On annab kogu päevaks õunte värskusest kantud enesetunde.

Dušigeeliks tasub valida toode, mis hoolitseb naha niiskustasakaalu eest. Ökonoomne, leebe ja naha suhtes õrn Apple Dušigeel sisaldab rikkalikult niisutavat glütseriini, nahka hooldavat kasemahla ning leebeid õunatensiide, mis nahka õrnalt, kuid tõhusalt puhastavad. Apple Ihupiim imendub kiiresti, jättes naha pehmeks ja niisutatuks. Niisutav ihupiim sisaldab rikkalikult glütseriini, karbamiidi ja sheavõid, mis nahka niisutavad ja pehmendavad ning parandavad naha niiskuse sidumise võimet. Saadaval ka Apple mini-ihupiim.

Classic Apple toodete lõhnaks on märgitud Hypoparfum®. See tähendab, et toodetes on kasutatud ainult nahasõbralikke lõhnaaineid. Need lõhnad ei sisalda 24 EL-i poolt kindlaks määratud komponenti, mis võivad kõige sagedamini esile kutsuda allergiat. Dermosili Hypoparfum®-i märgistusega tooted sobivad ka paljudele neile, kes on lõhnade suhtes ülitundlikud.

Jah

Artikliga seotud tooted

Uudised