Uni – milline hea ettekääne

Printsessid magavad iluund, maga sina ka. Uni on naha jaoks ülimalt tähtis. Piisav uni ja kaunis nahk käivad käsikäes. Õigete toodete abil on võimalik une nahka kauniks tegevat mõju tugevdada.

Kohvikud ja poed sulgevad uksed, käes on rahulik õhtu. Kuigi kardinad tõmmatakse akende ette ja tänavad jäävad vaikseks, on öine rahu näiline. Haiglates ei magata, unetud on üleval ja mõni läheb uuele päevale vastu juba öötundidel – öö on täis elu. Täpselt nagu ümbritsev maailm, nii teeb ka nahk öösel agaralt tööd. Naha jaoks on käes öine tööaeg ja tema öiste abiliste aeg.

Kauniks tegev uni

Nahal on looduslik 24-tunnine rütm. Päeval on nahk justkui kaitseseisundis ja kaitseb end paljude välistegurite mõju eest. Öösel nahk teeb intensiivselt tööd, toibudes, uuenedes ja taastades iseennast. Kui me vajume unne, loob nahk uusi terveid naharakke, käivitab puhastusprotsessi ja püüab parandada päeva jooksul tekitatud kahju.

Hea öine uni mõjutab otseselt naha heaolu ja välimust, sest öösel on nahal aega iseenda eest hoolitseda. Kui uni on piisav, on ka nahal piisavalt aega terveneda ja taastuda. Peale hästi magatud ööd on näonahk tervem, kumavam ja säravam.

Kindlusta endale hea uni

Unevajadus on individuaalne, kuid enamik täiskasvanuid vajab 7–9 tundi ööund. Mitte vähem, aga soovitatavalt ka mitte rohkem. Loeb ka une kvaliteet. Isegi kui magada kuitahes kaua, kuid ärgata iga paari tunni tagant, ei saa une taastav toime korralikult käivituda.

Vahel ongi hea naasta põhiküsimuste juurde ja mõelda oma magamisharjumustele. Ühtlasi võiks muuta igaöise iluune harjumuseks. Määra iseendale magamamineku aeg, et saaksid endale kindlustada piisavalt pika une. Magamistuba olgu jahe ja pime. Enne uinumist püüa rahuneda, et saaksid nautida võimalikult magusat ja kauniks tegevat und.

Võimenda iluune toimet nahale

Iluune toimet nahale saad veelgi rohkem võimendada, kui järgid õhtust näohooldusrutiini. Hea näohooldusrutiin ja õiged tooted tagavad selle, et nahk saab öö jooksul keskenduda kõige olulisemale. Puhasta nägu igal õhtul ja ära unusta ka teisi tähtsaid näohoolduse elemente nagu koorimine, maskid ja niisutavad kreemid. Toitva koostisega tooted kindlustavad selle, et nahal oleks loomuliku öise uuenemisprotsessi ajal olemas rikkalikult häid ehitusmaterjale.

Leia pimedal talveõhtul iseenda jaoks hetk aega ja kingi oma nahale parim hoolitsus. Nahk saab kauniks öö jooksul ja selles töös aitavad nahka öised abilised: Dermosili tooted.

Dermosil_January_model1.jpg

Jah

Artikliga seotud tooted

Uudised