loader

Kindel valik tundlikule nahale

Üha rohkem inimesi kannatab kuiva ja tundliku naha tõttu. Samuti esineb palju tundlikkust lõhnaainete suhtes. Sellisel juhul võib sobiva nahahooldustoote leidmine olla väga vaevarikas ja aeganõudev. Kuna Dermosil tähendab ka nahasõbralikumat varianti, leiab meie veebipoest rikkalikus valikus lõhnastamata tooteid ning olemas on ka terviklik sari Sensitive, mille kõik tooted on saanud Soome Allergia-, Nahahaiguste ja Astmaliidu poolt allergiamärgise kasutusõiguse.

Need tooted ei sisalda üldiselt ärritavaid, nahka sensibiliseerivaid või hingamisteede allergilisi reaktsioone esile kutsuvaid koostisosi. Kuigi tooted on välja töötatud spetsiaalselt tundliku naha hoolduseks, sobivad need kõikidele nahatüüpidele ning nii naistele kui meestele.
Üldjuhul ei ole soovitatav kasutada kosmeetilisi tooteid alla 3-aastastel lastel. Sarjas Sensitive on palju nahka hooldavaid ja puhastavaid tooteid, mis on läbinud spetsiaalse ohutushindamise, mille tulemusena need on tunnistatud ohutuks ka imikute ja väikelaste naha suhtes.

Need tooted on ajakirja tootekataloogi osas märgistatud helesinise beebisümboliga. E-poest leiad need naha- ja juuksehooldustoodete menüüst kasutajatüübi (imikud, lapsed) alt.

Erinevaid allergiamärgise kasutusõigusega lõhnastamata tooteid on palju ka sarjas Makeup. Kõiki allergiamärgise kasutusõigusega ja lõhnastamata tooteid saad otsida meie veebilehelt eraldi kategooriate alt.
 

Jah

Artikliga seotud tooted

Uudised