loader

Varbad nähtavale – tee jalad suveks korda

Väikeste koduspaa rituaalide abil saad jalad mugavalt enne suve korda teha. Tee lõõgastavat jalavanni, valades vette Jalavannisoola või Epsomi jalavannisoola. Alternatiivina võid proovida luksuslikke taimeõlisid sisaldavat jalavanni. Selleks lisa vette Pehmendavat jalavannikontsentraati.

Kui jalad vajavad veelgi rohkem poputamist, kasuta Soolakoorijat jalgadele. Toode eemaldab surnud naharakke ning pehmendab, virgutab ja puhastab nahka. Teise tõhusa variandina võid proovida Jalgu koorivaid kilesokke. Nende puhul hakkab nahk kooruma 3–5 päeva pärast hooldust.

Pärast jalavanni ja jalgade koorimist tuleks jalgu niisutada. Pehmendav jalaseerum on suurepärane ja luksuslik niisutaja. Kui jalgadel esineb tugevaid nahapaksendeid, masseeri neile kohtadele intensiivselt niisutavat Karbamiidiga Jalakreemi. Teine hea variant niisutamiseks on Öine jalakreem. Suvine lemmik on kindlasti kurnatud jalgadele sobiv sidrunilõhnaline Värskendav jalakreem.

Lõpetuseks võid kanda varbaküüntele Smoothing aluslakki, mis tasandab ebaühtlased kohad küünte pinnal ning valmistab küünepinna lakkimiseks ette. Uus kullatooni Küünelakki Sparkly Gold on kauni sädelusega ja sobib nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikumal puhul.

Spaarituaalide vahepeal püsivad jalad värsked tõhusalt higistamist ja lõhnade teket takistava Antiperspirant Jalasprei abil. Mentooli ja piparmündiõli sisaldavat toodet on mugav kõikjale kaasa võtta, et jalgu mõnusalt jahutada, eriti kuumadel suvepäevadel.


Vaata kõiki jalahooldustooteid siit.

Loe spetsialisti nõuandeid jalgade heaolu kohta siit
 

Jah

Artikliga seotud tooted

Uudised