loader

Artiklid

Suussulavad marjamagustoidud

04.07.2021

Marjakooke ja tervislikke marjamaiuseid on hea nautida päikeselisel terrassil, aga need teevad meele rõõmsamaks ka vihmasel suvepäeval. Kevadel palusime teil saata oma lemmikretsepte, mille hulgast valisime mõned välja, et neid teie kõigiga jagada. Parimad marjamagustoidud. Head isu!

Artiklid

PAO kleebised aitavad kosmeetikatooteid õigesti säilitada

31.03.2021

Kas teadsid, et ka kosmeetikatooted aeguvad? Kuigi toode võib pealtnäha tunduda veel kasutuskõlblik, võib selle kasutusohutus olla juba vähenenud. Seetõttu on pakendimärgistuse järgimine äärmiselt oluline. Loe edasi!

Kehahooldus

Nõuanded intiimhügieeni eest hoolitsemiseks

25.02.2021

Intiimpiirkonna pesemine ja hooldus on osa igapäevahügieenist. Hea intiimhügieen hoiab ära intiimpiirkonna ärrituse, kipituse ja sügeluse, ebameeldivate lõhnade ning põletike tekke.

Kehahooldus

Täiuslik nahahooldusrutiin normaalsele nahale

25.02.2021

Täiuslikku nahahooldusrutiini on lihtne oma päevakavva lülitada ja see ei võta palju aega. See viiest punktist koosnev nahahooldusrutiin sobib ideaalselt normaalsele nahale. Võta rutiin kasutusele ja saa nahahoolduse positiivsest mõjust maksimaalset kasu.

Uudised

Uued tuuled Dermosili ajakirjas

25.02.2021

Eelmisel aastal tegime kliendiajakirja osas keskkonnasõbralikke samme. Eemaldasime ajakirjalt ümbriskile ja vähendasime saadetavate testrite arvu. Ümbriskile ärajätmine on oluline keskkonnategu, sest seetõttu jääb aastas kasutamata lausa 2,2 tonni plastkilet!

Kehahooldus

Täiuslik nahahooldusrutiin rasusele ja seganahale

22.02.2021

Täiuslikku nahahooldusrutiini on lihtne oma päevakavva lülitada ja see ei võta palju aega. See viiest punktist koosnev nahahooldusrutiin sobib ideaalselt rasusele, kergesti läikima hakkavale nahale ja seganahale. Võta rutiin kasutusele ja saa nahahoolduse positiivsest mõjust maksimaalset kasu.

Uudised

Kuldaväärt eelised üha rohkematele klientidele – Gold ja Silver ühinevad!

22.01.2021

Tahame pakkuda kuldaväärt eeliseid üha rohkematele klientidele ja seetõttu otsustasime ühendada alates 1. veebruarist Gold ja Silver tasemed üheks tasemeks. Edaspidi saavutad klienditaseme Gold, kui sinu aastane ostusumma ületab 500 eurot.

Kehahooldus

Mõnusaim õhturutiin – lõõgastav näomassaaž

06.01.2021

Õhtul naudib näonahk lõõgastavat massaaži. Näojoogaõpetaja Päivi Salminen õpetab selgeks lihtsad põhiliigutused, mis haakuvad igati õhturutiiniga. Võid teha näomassaaži näojoogaharjutuste lõpetuseks või ka eraldi, näiteks selleks, et tõhustada seerumi või öökreemi imendumist.

Kehahooldus

Võta näojooga igapäevaelu osaks

06.01.2021

Näojoogaõpetaja Päivi Salmineni juhiste järgi on lihtne näojooga päevaplaani võtta. Tulemusi annavad juba paar igapäevast harjutust ja peagi märkad erinevust.

Kehahooldus

Hoolda jalgu regulaarselt

05.01.2021

Hoolda jalgu kord nädalas

Uudised

Uudised

Saunaviha võlujõud

14.06.2020