loader

5 nõuannet hilistele ärkajatele – nii ärkad erksana

Dermosil_March-April2020-model1.jpg

Kas sa ei kuulu nende hulka, kes hüppavad äratuskella helina peale kohe tegusalt voodist välja? Kõik meist ei ole tõesti varased ärkajad. Kui varane tõusmine ei ole sinu teema, siis loe siit viit nõuannet, mille abil hommikune ärkamine kasvõi veidi kergemaks muuta.

1) Vii äratuskell voodist kaugemale. See ei ole eriti tore nõuanne, aga võib toimida. Kui pead äratuskella kinnivajutamiseks üles tõusma, siis on risk väiksem, et uuesti voodisse heidad.

2) Lase hommikupäikesel end äratada. Kevade juures on kõige toredam see, et väljas on aina valgem. Võta sellest kõik, mis võtta annab! Jäta kardinad ette tõmbamata, et tuba ei oleks ärgates pime ja silmi oleks kergem avada.

3) Osta kohvimasinale taimer. Kas on midagi veel mõnusamat, kui ärgata mõnusa kohvilõhna peale?

4) Ära enam tukasta. See pole tore uudis, aga see on tõsi. Niimoodi poolunes olles ei jõua sa sügavalt uinuda, nii et see mõjuks kosutavalt. Seega, tõuse kohe üles, kui kell heliseb.

5) Hommikune dušš ja oivalised tooted. Kui voodist kaugel tirisev äratuskell pani sul südame veidi puperdama, siis siin on veidi leebem nõuanne. Soe dušš ja meie fantastilised Wake up tooted äratavad pehmelt, et saaksid vastu minna uuele päevale.

Erksaid hommikuid!
 

Jah

Artikliga seotud tooted

Uudised