loader

Dermosili suvealguse heaolukampaania!

Koos tegutsedes on paljud asjad toredamad. Kogu kokku sõbrad, kolleegid või sugulased ja leidke üheskoos inspiratsiooni Dermosili nahahooldusest!

Kas tellid üksi või koos sõpradega, kõik ajavahemikul 07.06.–04.07. tehtud vähemalt 65-eurosed tellimused osalevad loosimises, kus auhinnaks on suurepärased tooted või teenused.

Iga kampaanianädala lõpus loosime eelneval nädalal tellimuse teinud Dermosili klientide vahel välja fantastilise kingituse koostööpartnerilt.

Auhinnad on suviselt säravad ja väärtuslikud: loosi läheb 2 Naise tervise- ja ilupaketti SYNLABilt, pakett „Golfiga tuttavaks” Rae Golf OÜ-lt, 3 ajakirja Anne & Stiil aastatellimust Ekspress Meedia ASilt, 2 Täisteenuse kuuteenust Kalev SPAlt, sületäis Hohes C tervisemahlasid Tridens AS-ilt ja 4 Dermosili kinkekotti.

Suurepärane suvi on alles ees!

 

Tutvu suvekampaania koostööpartneritega:

Synlab_Logo_CMYK_300dpi.jpg

SYNLAB on mahult suurim meditsiinlabor Eestis. Kuulumine Euroopa suurimasse laborite ketti tagab ligipääsu tippkompetentsile, tänu millele suudetakse pakkuda praktiliselt kõiki tänapäeva meditsiinilaborites tehtavaid analüüse. Eestis on SYNLABi peamisteks klientideks perearstid, eriarstid ja meditsiiniasutused ning erakliendid.

 

SYNLAB.jpg

NAISE TERVISE- JA ILUPAKETT koosneb 12 vereanalüüsist ja sobib igas vanuses naisele.

Tulemused aitavad hinnata võimaliku kehvveresuse, põletiku ja nakkuste olemasolu, kilpnäärme talitluse häireid ning naise välimuse ja enesega rahulolu seisukohalt (vananemine ja oksüdatiivne stress, juuksed, nahk ja küüned) olulisi näitajaid. Loe lähemalt

Tulemuste paremaks mõistmiseks soovitame juurde võtta LABORIARSTI KONSULTATSIOONI, kus arst selgitab lahti individuaalsed tulemused, aitab leida seoseid ning annab nõu, mida edasi teha.

*****

Anne & Stiili loosimine on lõppenud! Loosis osalesid kõik, kes ajavahemikul 07.-13.06 2021 tegid dermosil.ee veebipoest vähemalt 65€ ostu.

Jana N., Carmen M., ja Maju R. Võitjatega võtame personaalselt ühendust.

Õnnitleme võitjaid.

Anne & Stiil väärtustab ja innustab kaasaegset naiste elama elu iseenda reeglite järgi ning tegema valikuid, millest nad on alati unistanud ja astuma välja oma mugavustsoonist. Anne & Stiil pakub arendavat, nautimisväärset ja olulistel teemadel lugemist lugemist suhete-, tervise, karjääri, ilu ja moeteemadeni.

001_A&S06_kaas_cmyk_page-0001.jpg

 

Ekspress Meedia koondab Eesti meediamaastikul ajalehtede ja ajakirjade lipulaevu – Eesti Päevaleht ja LP, Eesti Ekspress, Maaleht, Kroonika, Anne ja Stiil, Eesti Naine, Pere ja Kodu, Maakodu, Tervis Pluss ja Oma Maitse. Lisaks on meie hallata Eesti meediamaastiku kõige mitmekülgsem veebimeedia – Delfi. Oleme podcasti valdkonna turuliidrid kattes võimalikult palju erinevaid valdkond. Pakume ka kvaliteetsele sisule lisaks elamusi.

*****

KalevSpa_korp_logo_ilmatekstita_sinine.png

Spordiklubi ja veekeskuse täisteenuse pääse annab tõelise valikuvabaduse!

Suurepärane mõte, kui on soovi osaleda põnevates ning energiat andvates rühmatreeningutes ning peale seda minna keha ja vaimu kosutama veekeskuse lõõgastusalasse ning saunadesse. Külasta nii või naa, kuid hea enesetunne on garanteeritud! 

Täisteenuse pääsmega saab külastada:

  • jõusaali
  • rühmatreeninguid stuudios ja jõusaalis
  • vesiaeroobika rühmatreeninguid, sh Suppama trennid 50 m basseinis
  • võimalusterohket veekeskust

Kuupääsmega saab külastada veekeskust ja spordiklubi korra päevas E-P 3h korraga. Kinkekaardi vahetamisel teenuse vastu lisandub käepaela deposiit 5 €. Pääse kehtib selle aktiveerimisest 30 päeva.

kalev 2.jpegKalev Spa on paik, kus kaasaja trendid ning mugavus kohtuvad läbi ajaloo kulgenud traditsioonide ning väärtustega.

Maailm muutub ja areneb aga pidevalt ning meie niisamuti. Pärast uuenduskuuri läbinud Kalev Spa avamist 2006. aasta hakul oleme järjepidevalt täiendanud ja uuendanud veekeskuse, saunade, numbritubade, fuajee ja ilusalongi kasutusmugavust ning kanname jätkuvalt hoolt, et meie külastajad saaksid igal hetkel nautida esteetilist interjööri ning maksimaalset lõõgastust kõikides kompleksi osades. Säilis sportlaste ja harrastusujujate seas populaarne 50-meetrine bassein, täiesti uue teenusena avati vaikne spaa- ja lõõgastusala, Sauna-Oaas. Veekeskuse sisse rajati uued ja avarad spordiklubi ruumid, lastetuba, ka ilu- ja heaolukeskus nimega Ilu ja Tervis sai privaatse ning hubase keskkonna otse hotelli südames.

Tere tulemast Kalev Spa hotelli ja veekeskusesse - sellest saab Sinu uus traditsioon!

*****

Rae golf logo.pngRae Golf on Tallinna lähim golfikeskus, kus leiab tegevust nii suur kui väike. Meie juurde oled oodatud kogu perega, sest tegevust jagub kõigile. Rae Golfikeskuses on võimalik mängida golfi 18-rajalisel golfiväljakul või harjutada golfilööki erinevatel harjutusväljakutel. 

 Lisaks on võimalus enda golfi oskusi parandada nii alustajatel kui ka edasijõudnutel. Meie treenerid pakuvad nii era- kui ka grupitreeninguid. Peale golfimängu saad lõõgastuda saunas ja värskendada ennast tiigis ujudes. Golfikeskuses on avatud ka restoran, kus pakume maitsva kõhutäie kõigile keskuse külastajatele. Väikestele sõpradele on avatud mänguväljak, kus saab värskes õhus põnevat mängurõõmu nautida.

Ootame Sind Rae Golfis!

Rae Golf.jpg

Rae Golf loosib välja 95€ väärtuses alustajate paketi, kuhu kuulub 10-tunnine algõppe koolitus, Green Card, harjutuspallid harjutuse vältel, 30-päevane varustuse laenutus, 30-päevane piiramatu mänguõigus 9 rajal.

Mängi 30 päeva jooksul nii palju kui tahad, kasvõi 2 korda päevas! 

*****

Hohes C PLUS mahlad on loodud Saksamaal 1958. aastal. Need on vitamiinisisaldusega 100% täismahlad, mille koostises on naturaalne puuviljasuhkur.

  • Üks klaas ( 250 ml) mahla katab inimese päevase vitamiinivajaduse!

Hohes C Plus tootesarja täismahlad sisaldavad järgmiseid mineraalaineid ja vitamiine: raud, magneesium, B-vitamiin, D-vitamiin, samuti antioksüdante.

Mahlad on märgistusega „vegan“ ehk mahlade valmistamisel ei ole kasutatud loomseid valke.

  • Ei ole lisatud värv- ja lõhnaaineid ning mahlade valmistamisel ei ole kasutatud geneetiliselt muundatud puuvilju ja marju.

Hohes mahlad_1.png

Jah

Artikliga seotud tooted

Uudised