Deodorandid

products_productsCount

Tõhus antiperspirant või õrnatoimeline alumiiniumivaba deodorant? Meie valikust leiad mõlemaid ja ka lõhnastamata variante. Püsi värskena hommikust õhtuni!read_more

Tõhus antiperspirant või õrnatoimeline alumiiniumivaba deodorant? Meie valikust leiad mõlemaid ja ka lõhnastamata variante. Deodorandid kaitsevad teid higilõhna eest kogu päeva ja hoiavad teid värskena hommikust õhtuni!

Meie deodorantide tootevalik tagab teile usaldusväärse kaitse. Kas valite tõhusa higistamisvastase või õrna alumiiniumivaba deodorandi? Meie valikust leiad nii need kui ka lõhnavabad deodorandid. Oleme koondanud kõik meie deodorandid ühte kategooriasse - siit leiad deodorandid nii naistele, meestele kui ka noortele.

Oleme juba üle 40 aasta arendanud usaldusväärseid tooteid kogu perele ja meie kogemusele võid toetuda, kui soovid leida endale head deodoranti. Deodorant on toode, mida kasutatakse iga päev ja mille koostisained võivad mõnedel inimestel põhjustada allergilisi sümptomeid või punetust, sügelust või muid nahaärritusi. Seepärast on iga meie toodetud deodorant välja töötatud teie nahka silmas pidades ja looduslikke ressursse austades. Me valmistame oma deodorante samade põhimõtete järgi nagu kõiki meie teisi tooteid. Meie enda tootearendus tagab, et meie deodorandid on kvaliteetsed, tõhusad ja nahasõbralikud - eriti tundlikule nahale.

Alumiiniumivaba deodorant hoiab teie kaenlaalused värskena. Meie valikus on populaarne alumiiniumivaba deodorant, mis ei ole mitte ainult looduslik, vaid ka värske ja eriti tõhus. See hoiab kaenlaalused pikka aega värskena ja neutraliseerib bakteritest põhjustatud ebameeldivaid lõhnu, hooldades samal ajal nahka õrnalt.

Oma toodete väljatöötamisel oleme leidnud, et alumiiniumivaba deodorant võib olla ka alkoholivaba. Lisaks sellele ei sisalda hea deodorant midagi ekstra. Selle asemel oleme kasutanud toitvaid ja rahustavaid koostisosi, nagu aloe vera ekstrakti ja toitaineterikast porgandiekstrakti, mis sisaldab beetakaroteeni, mis on võimas looduslik antioksüdant. Lisaks sisaldab alumiiniumivaba deodorant sidrunhappest valmistatud trietüültsitraati, mis neutraliseerib bakterite põhjustatud lõhna.

Kas otsite head lõhnavaba deodoranti tundlikule nahale? Meie valikus on populaarne lõhnatu deodorant, mis on nii õrn kui ka tõhus, sest antiperspirant aktiveerub kehasoojuse toimel, mis muudab selle tõhusaks ja kauakestvaks. Lõhnastamata deodorant sisaldab ka nahka hooldavat aloe verat.

Populaarne meeste deodorant on aga meheliku Challengeri lõhnaga. Tõhus ja õrn meeste deodorant igaks juhuks. Meeste deodorant on Triple Technology antiperspirant, sest selle tõhusus põhineb kolme toimeaine kombineeritud toimel. Tänu toimeainetele toimib meeste deodorant tõhusalt higistamisvastase vahendina, hoiab ära peene lõhna ja kuivab kiiresti, jättes nahale meeldivalt värske tunde.

Kas teadsid, et antiperspirandid ja deodorandid toimivad veidi erinevalt? Deodorant iseenesest ei takista higistamist samamoodi nagu higistamisvastane vahend. Selle asemel maskeerib deodorant oma lõhnaga higilõhna ja takistab samal ajal lõhna tekkimist, neutraliseerides bakterid kaenlaalustes. Tegelikult võivad paljud head deodorandid või pihustatavad deodorandid olla kombineeritud tooted, millel on nii higistamisvastased kui ka deodorandi omadused.

Kas otsite meeste deodoranti, naiste deodoranti või lõhnavaba deodoranti, soovitame kindlasti proovida meie tooteid, paljud on olnud meeldivalt üllatunud! Vaata ka meie šampoonide ja dušigeelide valikut.

 

read_less