Jalahooldus

products_productsCount

Kõnnid kergel sammul, kui jalad tunnevad end hästi. Jalahooldustooted niisutavad ja hooldavad nahka ning värskendavad väsinud jalgu. Lihtsalt kasutatavad ja tõhusad tooted sobivad nii meestele kui naistele.read_more

Jalahooldus ja jalaprobleemide ennetamine on oluline osa kogu keha heaolust. Kodus jalgade eest hoolitsemine on lihtne ja nauditav, kui sul on olemas vajalikud jalahooldusvahendid. Meilt leiad mitmekülgseid jalahooldustooteid näiteks konnasilmade ning kuiva ja kareda naha ennetamiseks ning jalataldade paksendite hoolduseks. Valikus on nii jalakreemid, jalakoorijad ja jalavannid kui ka muud jalahoolduseks vajalikud tooted. Dermosili jalahooldustooted sobivad nii naistele kui ka meestele.
Milline on hea jalakreem?
Parim jalakreem on selline, mis sobib sinu nahatüübile ja vajadustele. Üks eelistab rasvast jalakreemi, teisele aga sobib kõige paremini niisutav jalakreem või jalaseerum. Valmistame Dermosilis jalakreeme samadel põhimõtetel nagu kõiki teisi tooteid. Meie tootearendusosakond garanteerib, et iga valikus olev jalakreem on kvaliteetne, tõhus ja nahasõbralik. Hea jalakreem imendub kiiresti ega määri.
Jalavann ja jalgade koorimine
Jalavanniga annad kuivadele ja väsinud jalgadele vajaliku hoolitsuse. Meie valikus olevate jalavannitoodete abil teed hetkega kodus lõõgastava ja hooldava jalavanni. Jalavanni tehes on oluline jalgu koorida. Jalgade koorimine eemaldab surnud naharakud, pehmendades nahapaksendeid ja tõhustades ühtlasi jalakreemi imendumist. Lõõgastu ja poputa end meie tootevaliku kvaliteetsete, luksuslike ja tõhusate jalgu koorivate toodete abil.
Kuidas teha kodus jalavanni?
Koduse jalavanni jaoks toimi järgmiselt
1.    Kõigepealt koori jalgu. Masseeri koorijat niisketele jalgadele ja loputa.
2.    Kasuta käesooja, mitte liiga kuuma vett. Doseeri jalavannisoola vastavalt juhendile.
3.    Lase jalgadel umbes 10 minutit vees liguneda.
4.    Kuivata jalad hoolikalt – ka varbavahed – ja kanna jalgadele niisutavat kreemi.
Jalahooldustooted Dermosilist
Dermosili jalakreemid aitavad ennetada nahapaksendite teket ja pehmendavad jalataldade kuiva nahka. Regulaarsel kasutamisel aitab jalakreem tugevdada naha kaitsekihti, mistõttu tasub jalakreem kaasata igapäevasesse nahahooldusrutiini. Hästi niisutatud jalad annavad hea enesetunde, näevad kenad välja ning püsivad terved.
Kas sinu jalgade nahk kipub kergesti kuivama? Proovi Dermosili Karbamiidiga Jalakreemi. Karbamiid parandab naha niiskuse sidumise võimet ning muudab kuivad jalad ja jalatallad ülipehmeks. Karbamiid on sünteetiline aine, mida kasutatakse kosmeetikatoodetes laialdaselt. Dermosili Karbamiidgiga Jalakreem sisaldab ka taimeõlisid, glütseriini ning väikeste haavade paranemist soodustavat allantoiini. Seega on see hea jalakreem ka lõhenenud kandadele.
Või otsid hoopis head jalakreemi nahapaksendite jaoks? Proovi Dermosili Öist jalakreemi. Pehmendav ja hooldav jalakreem kindlustab jalgade nahapaksendite tõhusa hoolduse. Jalakreem toimib nahapaksenditele selles sisalduva värskendava kadakamarjaõli ja koorivate PHA- ja AHA-hapete abil. Happed aitavad öö jooksul toimides ühtkasi ennetada jalgadel nahapaksendite teket.
Dermosil on tootearendusega tegelenud 40 aastat. Leia meie laiast valikust oma nahale sobivad jalahooldustooted! Loomulikult vajad naha igakülgseks heaoluks ka teisi nahahooldustooteid, mistõttu vaata ühtlasi Dermosili näohoolduskomplekte, päevakreeme ja öökreeme.

read_less