Kätekreemid

products_productsCount

Kätekreemid niisutavad, hooldavad ja kaitsevad tõhusalt käte nahka ja küünenahku. Meie valikus on kätekreemid mitmesuguste vajaduste jaoks: kergemad kätekreemid igapäevaseks kasutamiseks, niisutav kätekreem kuivadele kätele, rikkalikult toitev kätekreem väga kuivadele kätele ning tõhus lõhnastamata kätekreem atoopilisele nahale ja tundlikele kätele.read_more

Oleme juba üle 30 aasta välja töötanud ja valmistanud usaldusväärseid tooteid kogu perele. Seetõttu võid meid usaldada ka siis, kui soovid leida suurepärast kätekreemi. Meie arvates on hea kätekreem selline kreem, mis imendub kiiresti ja mida on meeldiv kasutada. Lisaks kindlustab tõhus kätekreem kätele hea tunde ja teeb naha siidpehmeks. Valmistame Dermosilis kätekreeme samadel põhimõtetel nagu kõiki teisi tooteid. Meie tootearendusosakond garanteerib, et iga Dermosili kätekreem on kvaliteetne, tõhus ja nahasõbralik – eelkõige tundliku naha suhtes.

Tõhusad kätekreemid sisaldavad sageli allantoiini, mis aitab kaasa kareda naha paranemisele. See omadus on hea kätekreemi puhul väga oluline, sest päeva jooksul teeme kätega kõikvõimalikke asju. Hästi hooldatud käsi on hea vaadata, meeldiv puudutada ja lisaks kõigele püsivad käed ka terved. Seega aitab hea kätekreem käte eest hoolitseda.

Mitmed meie toodetud hooldavad kätekreemid sobivad ka kuivadele kätele ja atoopilisele nahale ning neil on Soome Allergia-, Nahahaiguste ja Astmaliidu allergiamärgise kasutusõigus. Need kätekreemid on turvalised ka 0–3-aastastele lastele. Lisaks on paljud meie valiku kuivade käte nahka hooldavad ja niisutavad kätekreemid vegantooted.
Kui käed on väga kuivad, tuleks valida tavalisest niisutavast kreemist oluliselt suurema rasvasisaldusega kätekreem. Meie valikus on näiteks 40% rasvasisaldusega toitev kätekreem kuivadele kätele, mis sisaldab glütseriini, bisabolooli ja allantoiini.

Milline on hea kätekreem kuivadele kätele?

Hea kätekreem kuivadele kätele on järgmiste omadustega.
1. Piisavalt kõrge rasvasisaldusega, umbes 40%.
2. Sisaldab tõhusaid koostisosi nagu allantoiin, mis toetab kareda naha taastumist.
3. Kui sul on atoopiline nahk, peaksid valima allergiamärgisega kätekreemi.

Lisaks pehmele nahale kingivad osad kätekreemid kätele meeldiva ja meeli hellitava lõhna. Olgu sinu lemmikuks võrratu lõhnaga kätekreem või lõhnastamata kätekreem, kõik need tooted leiad meie valikust.

Kui soovid lõhnastatud kätekreemi, proovi näiteks rohelise õuna lõhnaga kätekreemi, mis niisutab ja hooldab kuivade käte nahka. Kätekreemi värskes rohelise õuna lõhnas on tunda pirni ja virsiku noote. Kõnealune toode on saadaval erinevates pakendites, seega on tegemist mitmekülgse kätekreemiga, mida saab kasutada erinevates olukordades. Pumppudel tagab piisava koguse ja mugava doseerimise, nii et kätekreemi saab kasutada kogu pere. 30 ml minituubi on seevastu mugav igale poole kaasa võtta ja see aitab käte eest hoolitseda kogu päeva vältel.

Kätekreem on ühtlasi suurepärane kingiidee! Olenevalt hooajast on meie valikus üks või mitu erinevat kätekreemide kinkekomplekti. Ära unusta hellitada iseennast: vali endale uus hea kätekreem ja hoia seda alati käepärast.

Vaata ka meie tõhusate ja nahasõbralike kehakreemide, jalakreemide ja huulekreemide valikut.
 

read_less