Raseerimine

products_productsCount

Naudi siidpehmet nahka. Siit leiad kehakarvade eemaldamiseks mõeldud tooted, mis on tõhusad, mida on meeldiv kasutada ja mis hoolitsevad ühtlasi naha heaolu eest.read_more

Sensitive Hydrogeel 0%Karvade eemaldamine võib olla nahale karm, kuid kvaliteetsed karvaeemaldustooted tagavad, et karvade eemaldamine kodus toimub põhjalikult ja õrnalt.
Kehakarvu eemaldatakse kõige sagedamini kaenlaalustest, säärtest ja intiimpiirkonnast. Mõned inimesed eemaldavad ka näo ja käte karvad. Dermosili valikust leiate kehakarvade eemaldamiseks mõeldud kvaliteetsed tooted, mis on nii tõhusad kui ka meeldivad kasutada ja hoolitsevad samal ajal naha heaolu eest. Meie valikus on ka kvaliteetsed intiimpiirkonna karvaeemaldustooted. Õigete toodetega on kehakarvade eemaldamine kerge. Dermosili karvaeemaldustooted sobivad nii naistele kui meestele.

Dermosil Sensitive Raseerimisvaht on pehme vaht kehakarvade eemaldamiseks raseerija või habemenoaga. Toode on välja töötatud eriti tundlikule nahale ja sobib ka atoopikutele. Raseerimisvaht sobib kehakarvade eemaldamiseks kogu kehalt, näiteks kaenla- ja säärekarvade eemaldamiseks. Samuti on karvade eemaldamine näolt raseerimisvahuga võimalik ja paljud kasutavad seda habemeajamisvahuna. Vaht ei sisalda lõhnaaineid, mis teeb sellest mitmekülgse unisex-toote.

Raseerimisvahu koostis pehmendab kehakarvu, muutes raseerimise lihtsamaks. Vahu tõttu libiseb raseerija nahal kergelt, vältides väikseid haavu ja kriimustusi. Karvaeemalduse järel tundub nahk meeldivalt pehme, kuna vaht hoiab ära ka naha kuivamist ja raseerimisest tingitud ärritust. Vaht sisaldab niisutavat glütseriini, nahka rahustavat allantoiini ja hooldavat ning rahustavat aloe verat.

Dermosili Raseerimisgeel on õrn ja lõhnavaba geel kehakarvade raseerimiseks. Raseerimisgeel sobib kehakarvade eemaldamiseks säärtelt, käelt, intiimpiirkonnast ja kaenlaalustest. Meestele sobib raseerimisgeel ka habemeajamisgeeliks. Bikiinipiirkonna karvade eemaldamine nõuab kvaliteetseid ja sobivaid tooteid, kuna intiimpiirkondades on nahk eriti tundlik.

Raseerimisgeel valmistab ja pehmendab naha raseerimiseks. Geelilaadne koostis on sobivalt õhuke, seega libiseb raseerija nahapinnal kergelt. Raseerimisgeel hoiab ära ka raseerimisest tingitud haavade tekkimist. Raseerimisgeel sisaldab rohkelt aloe verat, mistõttu toode niisutab ja rahustab nahka pärast raseerimist. Aloe vera hoiab ära ka naha punetuse ja ärrituse tekkimise ning jätab naha tunde meeldivalt. Toode on lõhnavaba ja sobib tundlikule nahale.

Karvade eemaldamise järel on hea nahka hooldada ja niisutada sobivate toodetega. Dermosil Sensitive Hydrogeel 0% on täiesti rasvavaba ja tõhusalt niisutav hooldusgeel nahale. Geel sobib tundlikule, kuivale ja atoopilisele nahale ning rasusele ja kombineeritud nahale. Hydrogeel on suurepärane toode kehakarvade eemaldamise järel nahale kandmiseks. Geeli sisaldavad glütseriin, bisabolool ja allantoiin hooldavad ja leevendavad nahaärritust.

Samuti Dermosili niisutuskreemid ja kehavõid hooldavad ja toidavad kehanahka. Meie valikust leiate nii kerged nahahoolduskreemid ja kehapiimad kui ka nahka pehmendavad kehaõlid ning paksud kehavõid. Tervikliku ja kvaliteetse nahahoolduse jaoks vajate loomulikult ka teisi kvaliteetseid nahahooldustooteid. Vaadake ka meie kehakoorimistooted ja kvaliteetsed dušigeele.
 

read_less